Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat-imádók! Az ujjatlan,...

Divat-imádók! Az ujjatlan, vállra húzható felsők és ruhák eltűnnek idén, vagy érdemes rendelnem?

Figyelt kérdés

Találtam EBay-en nagyon jó és olcsó ruhákat amik nagyon tetszenek de több hét vagy akàr 1,5 hónap mire ideérnek. Van ami akár június 2-ig is eltarthat, akkor viszont már nyaralni megyek és oda kellene néhány új ruha. Így most kellene megrendelnem. Divatosak lesz ék ezek még? Itt egy példa, hogy mire gondolok:


[link]


2018. márc. 29. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ne a divatot nézd! Ha neked tetszik vedd meg!!! Ezeket sosem értettem én azt veszem fel ami nekem tetszik nem azt ami minden lányon megtalálható...
2018. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
no komment... ha valami tavaly jött divatba idén már fel se veszed? nem attól lesz jó stílusod hogy a legújabb divat van rajtad. ha tetszik rendeld meg, nekemis vannak ilyen felsőim és nem fogom kidobálni idén csak mert tavaly vettem.
2018. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van pár ilyen felsőm,és nem szándékozom csak azért nem felvenni mert,hogy más a divat. Ha neked tetszik csak nyugodtan hord..Szerintem nagyon jól nézz ki🔥 14/L
2018. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!