Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lányom arca pöttyös?!

Egy éves lányom arca pöttyös?!

Figyelt kérdés
Semmi új kaját nem vezettünk be mostanában. Rendes tápszert eszik,tejpepet esténként,szoval nem HA-st. Egy hete kb csak az arcán piros kis pöttyök vannak,hol erősebb hol halványabb. Mitől lehet ez? Amit nem olyan régen kap,reggelente az a Beba Junior Ital,de nem minden nap kapja és eddig sem volt gond a tapszerekkel.
2018. máj. 23. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegkiutes.
2018. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom más dolgokat is eszik nemcsak tápszert. Esetleg kapott valami újabb ételt? De lehet bármilyen más allergia is, melegkiütés, napallergia ilyenkor jellemző.
2018. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja írtad, látom, hogy nem volt új kaja, akkor a melegre gyanakodnék.
2018. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakoribb allergént az elmúlt hetekben se vezettél be? Az én fiam tojásallergiás, 13 hónapos kora óta kapta, vagy 15 hónaposan lett kiütéses, azt se tudtam mitől. Mondjuk tejre diétáztattam már, mivel sokszor társul hozzá tojás, diétáztattam arra is és elmúlt. Nyálkás széklete is volt de azt a fogzásra fogtam.

Apropó fogzás, eleinte még az orvos is arra mondta. Csak teltek a hónapok, a 16 után se múltak el a kiütések. Szóval attól is lehet kiütéses, ha jön foga. Még ha az eddigiekkel nem is volt ilyen gond.

2018. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!