Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszertől lehet pöttyös a...

Tápszertől lehet pöttyös a baba melkasa?

Figyelt kérdés
Pótlásként szükségünk lenne tápszerre, 1x kapott és másnap a melkasán észrevettem kiütéseket( talán csalán kiütés). De nem vagyok benne biztos, hogy a tápszertől, mert új tusfürdőt is használtam pár napja, és piros pöttyök előtte is voltak az arcán. És ráadásként azt már tudjuk, hogy az anyatejen átmenő tejet nem bírja a pocija, de a savanyított tejjel idáig nem volt gond, és aznap amikor a tápszert próbáltuk sok tejtermáket ettem én is. Beba Pro Ha tápszerről van szó. Szerintetek mi lehetett a bűnös?
2014. dec. 11. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a tusfürdő. Nem írod mennyi idős a babád, de picinek tippelem. Ilyen picinek nem mernék bolti fürdetőt venni, mert nagyon allergizál. Lehet nem a legjobb az állaga, de maradnék a gyógyszertárinál. A sok tejterméket szoptatás alatt hanyagold, nem kell sokáig, csak, amíg megszokja az emésztést. Sztem 5 hónaposan nem kell már úgy vigyázni, hogy mit eszel, mint újszülött korban és az első hónapokban.

A piros pöttyök az arcán valószínűleg tejkiütés, az az anyatejtől van. El fog múlni.

Nem hinném, hogy a Beba ilyet okozna, egyik legjobb tápszer.

Amúgy miért kell a pótlás? Biztos vagy benne, hogy szükség van rá?

2014. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pici mèg igen 6 hetes. Sajnos dèlután ès este nem elèg neki a tejcsi. A kiütèsek az arcàn vagyis piros pöttyök nem az anyatejesek (azt megismerem olyan is van) hanem apró nèmelyik kicsit kidudorodik, olyan mint a melkasàn.

Mennyi idô alatt mûlik el?

2014. dec. 11. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Le tudod fényképezni? Megnézném.
2014. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezeket! Ilyen szinte mind lehet anyatejtől. Nektek nem ilyen van?

2014. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Amit írsz az HA tápszer, vagyis hipoallergén, attól nagyon valószínűtlen, hogy csalánkiütés jönne ki rajta.

Ha allergia, akkor Te is ehettél olyat ami átment az anyatejbe és allergiát okozott a babánál, az új fürdető is lehet, újfajta mosópor is.

Amikor ilyen pici volt a kisfiam rajta is voltak pöttyök, és akkor nekünk a védőnő azt mondta hogy ez nem allergia, nem is a tejtől van, hanem gyakori ilyen kicsi babáknál hogy ilyen a bőrük, majd tisztul és el fog múlni, így is lett.

Azért mutasd meg a védőnőnek vagy a gyerekorvosnak szerintem.

2014. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kõszönöm szépen a kèpek között talàltam is olyat, ami a picin van. Most dèlelött volt hig kakija is megint meg pàrom szerint több pötty is lett rajta ezert most tàpszert adtam neki. Dèlután meg talâlkozonk van a vèdônènivel.
2014. dec. 11. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Az arcán azok sztem anyatejes kiütések, még, ha azt mondod, hogy nem akkor is. Emiatt nem tápszerezném a gyereket.
2014. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A híg kaki pedig természetes anyatejes babáknál. Ne vond meg tőle a butaságod miatt az anyatejet.
2014. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A védő néni is azt mondta az anyatejtől, és majd elmúlik. Nem vonom meg tőle, csak hirtelen elég ilyesztő volt a rengeteg pötty.
2014. dec. 12. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!