Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a lányom allergiás mondjuk...

Ha a lányom allergiás mondjuk a paradicsomra, milyen következménye lehet, ha mégis adok neki? Azon kívül, hogy pöttyös az arca. Hosszútávon inkább.

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki ételallergiás, akkor azt az ő szervezete méregként ismeri fel, azért reagál rá allergiás reakciókkal.

Ha mégis adsz neki egyre hevesebb tünetek lehetnek, nem csak pöttyök.

Ezenkívül roncsolja a bélbolyhokat, ami arra vezet, hogy az értékes tápanyagok nem tudnak felszívódni, így vitamin és ásványi anyag hiány léphet fel.

Tavábbá még egyéb betegségek léphetnek fel.

2013. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, erre voltam kíváncsi. Bár most még csak totózok, hogy mitől vannak a pöttyök. Mondjuk a kérdés szempontjából mindegy mire allergiás.
2013. okt. 30. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy allergia az,lehet az anyatej,tejtermék a tejedből,tápszer is.De a szél és hideg is okozhatja,a mosószer és öblítő is.Elsőnek a kozmetikumokkal állj le,mert több eséllyel okozzák azok,mint étel.Paradicsomot meg elején lehet már adni,szóval szerintem az nem lehet olyan allergén,különben később lehetne bevezetni csak.
2013. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Anyatejes, 9,5 hónapos. Ha a tejtermék lenne a ludas, akkor az már rég kijött volna, mikor csak szoptattam, már akkor, nem? Bár evett tejfölös kaját 2x és pöttyös volt, de most rég nem kapott és így is. És attól a hasával, kakival is gondok lennének úgy tudom.

Illatanyagot meg szinte nem is használok tusfürdőn kívül.

De már elkeztem írni mit eszik, majd csak kilyukadok vmire.

2013. okt. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!