Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet a baba-szandálokat...

Mivel lehet a baba-szandálokat szépen kitisztitani?

Figyelt kérdés
Azt hiszem ilyen velúros az anyaga!
2010. jún. 15. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten velúrbőr ápoló spray,de azzal csak felfrissíted az anyagot,mert a piszkot nem igazán szedi ki.Egy picit megnedvesített kefével gyengén kipucolhatod,de hosszútávon lehet,hogy nem fogja bírni az anyaga.

OFF:

Képzeld,én éppen most dobtam bele a kisfiam szandiját a mosógépbe,komolyan! :)

Ezt a szandit szándékosan úgy választottam,hogy ne legyen vele nagy macera.Belül textil,nagyon koszos,poros lett és már nem bírtam nézni és repült a gépbe.Remélem egy darabban szedem ki :)

2010. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi lett a mosógépbe dobott szandával??? :-)
2010. jún. 15. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Vasárnap dobtam be a lányom velúr szandiját a gépbe, na én innentől fogva így is fogom csinálni. Először én hülye vettem sprayt velúr anyaghoz, hát semmit nem szedett ki piszkot, aztán meguntam és irány a mosógép. Egy kispárna huzatba tettem bele, ezt begomboltam és úgy a többi közé. Semmi baja sincs, de kíváncsi lennék az első válaszolónak is ilyen simán ment-e a dolog :))
2010. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Drefttel (vízzel higítva) és mosogatószivaccsal (a puha részével) átdörzsölöm, után sima vízzel is, és gyönyörűen kiszed mindent.
2010. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

Jelentem,tisztán és ami a lényeg,egy darabban vettem ki a szandit!Nálad mi a helyzet szandi-ügyben?

2010. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!