Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári születésű babának elég...

Nyári születésű babának elég 56-os rugdalózóból 4 ujjatlan, és két hosszú ujjú? Mind talpas.

Figyelt kérdés
Az ujjatlan alá éjszakára adhatok rövid vagy hosszú ujjú bodyt az időtől függően, nem?
2018. máj. 25. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
nagyon kevés. nálunk kezdetben az első 2-3 hónapban napi 3-4-5 rugi fogyott, mivel szinte egész nap abban volt, és sokat bukott, minden alkalommal cserélni kellett. Naponta mostam, így is legalább 10 rugi kellett. Augusztusi születésű a fiam. Az 56-os méretet amúgy kb 2 hét alatt kinőtte, 55 cmvel született.
2018. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rugdalózóból elég. Nekem a méretekkel az volt a bajom az elején, hogy hiába 56 van ráírva mindre, nem ugyanakkorák a különböző márkájú ruhák. Az Auchanban vett ruhát rég kinőtte, a Kikkes meg még simán jó volt rá. A H&M a kettő között... stb. Általában egy nap háromszor kell átöltöztetnem. Túl sokat szerintem nem érdemes, az én babámra azt mondták picike lesz, aztán 56 cm, 3500g lett. Az 56-os ruhákat úgy tettem el, hogy volt amit rá sem adtam.
2018. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon bukós volt, sokszor 5-6 ruha fogyott egy nap. Szerintem kevés. De szülés után is ráérsz még pótolni, ha szükséges.
2018. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!