Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát lehet strandra...

4 hónapos babát lehet strandra vinni?

Figyelt kérdés
Persze nem a legnagyobb déli napsütésben, hanem mikor már nincs az a nagy forróság. A baba medencébe be lehet vinni kicsit? Vagy ez még korai?
2010. jún. 15. 13:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
két eltéréssel,bocsi,előző voltam
2010. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
és ismét elírtam két HÉT eltéréssel,csak a férjem tobzódik már itt a fülembe.bocsi:)
2010. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Természetes vizek sokkal biztonságosabbak ilyen szempontból.
2010. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

szerintem beviheted

én tavaly nyáron szültem, a 6 hetes kontroll idején még meleg volt, és azt mondta a doki hogy nyugodtan vigyem bele a balatonba! na persze nem vittem, de szerintem a 4 hónapos babát már bele lehet tenni a kismedencébe

2010. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk egy éves volt mikor a Zsóriba elvittük és nagyon bejött neki,mikor kijöttünk lezuhiztattuk ott,meg mikor hazértünk akkor is.A szálláson napközben volt neki felfújható medence is,semmi gond nem volt,de ettől kisebb gyereket nem vinnék be.Most pl újra megyünk 8hónapos terhesen bár a dokim azt mondta simán bemehetek csak ne a nagyon melegbe én azt hiszem kihagyom,mert a közfürdő-közfürdő..szval..ezt neked kell eldönteni,sztem egy 4hósnak a medencébe semmi keresni valója még!
2010. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont 4 hónapos, nem fogom belevinni semmilyen vizbe, se otthoni medencébe, se balcsiba. Kislányaim is 1 éves koruk után fürödtek csak nyáron. Igaz én ellentétben a nyugis anyukával, elég parás vagyok.
2010. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Medencébe korai.Mi tavaly voltunk 5 hósak de nem vittem be.jobb később is a természetes víz.Idén beviszem 16 hós lesz mire megyünk nyaralni.
2010. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%
3 hónapos kora óta járunk úszni a babámmal, soha semmi baja nem lett. Nem kapott el semmit, a klóros víztől sem lett semmi baja. Más kérdés , hogy egy gyerekekkel tömött medencében mennyi baci van... Nyitás után mikor még nincsenek sokan akkor beviheted nyugodtan, később is pár percre csak arra figyelj, hogy ne nyeljen a vízből
2010. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!