Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszéken a rezgő funkciót...

Pihenőszéken a rezgő funkciót meddig használtátok? Szerette a babátok? Altatáshoz is jó?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

A mi babànk szerette, el is aludt benne. 3 hónapos koràig hasznàltuk rajta a funkciòt.

Viszont a mi védőnőnk mindig le akart minket beszélni ròla, hogy ne szokja meg, hogy csak igy tud elaludni, meg szerinte az idegrendszerènek se tesz jòt... Èn nem èrtettem vele egyet, ettől függetlenül lehet neki igaza ès talàn lesz mèg itt hozzàszòlò, aki ugyanìgy làtja. De nekünk hasznos volt, miutàn màr nem alkalmaztuk a rezgő funkciòt, könnyen el tudott aludni nèlküle is benne, meg a kisàgyàban is, meg napközben a mi àgyunkban meg bàrhol :D

Tehàt mi semmi hàtrànyàt nem tapasztaltuk, viszont nyilván meglettünk volna nèlküle is.

2018. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 honapos koraig. Nekunk annyit mondott a vedono hasznos tud lenni mert el van benne a pici amig anya tesz vesz.. rezgore senmit nem mondotott hogy karos lenne neki. Inkabb ez azt mondta mibt hogy el legyen kapatva.
2018. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi vàlaszokat.


3,5 hònaposnak venném. De ezek szerint a rezgôs funkciòt màr nem nagyon használnànk, vehetek sima rezgô nèlkülit is.

2018. máj. 28. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam utálja,neha probalgatom hatha megszereti.. de csak elkezd nyoszorogni meg feszkelodni . 12 hetes
2018. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 5 hónapos korig, addig nagyon sokat sírt, szerette, ha rezeg. Aludni csak hason tud, így altatni nem tudtam benne. Inkább sírt, ha álmos volt, el nem aludt volna... de én úgy tudom sok baba elalszik benne.
2018. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 1 éves és most is imádja, ha rezegteti a popsiját (vacsorázni szokott benne) és fogzáskor is bevált. Bekapcsolta, elé hasalt és bekapta a rezgő részt. 10 percet is elhasalt ott.


Aludni kb. 2x aludt benne, mert az ágyahoz van szokva.

2018. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!