Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok babafészket?...

Használtatok babafészket? Bevált nálatok? Meddig használtátok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Mi az a babafészek?
2017. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Én mózesben próbáltam, hogy tényleg bejön-e a szűkebb helyen altatás, de a babámnak csak mellkason felelt meg. :D pólyához meg meleg volt júliusban, pedig azt első gyermekem szerette ha nyűgös volt.
2017. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem hallottam meg rola, mozesben es babaobolben is probaltuk, de ugyanugy, mint az elozo valaszolonal, o is a mellkasomon akart aludni az elso hetekben.
2017. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez nagyon új valami, pár éve még nem volt köztudatban, de szerintem már ránézésre is fulladásveszélyes, ezerszer jobban, mint egy rácsvédő és már azt sem ajánlják. Nem is értem, hogy lehet ekkora a hype.
2017. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

És milyen igazam volt, fulladásveszélyes:

[link]

2017. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
2 hónapos a babám, még a születése előtt varrtam neki egyet és szereti, napközben sokszor abban alszik. Én is szeretem, mert ha le akarom tenni, akkor nem kell az ágyába vinni a szobájába, hanem maradhat ebben a nappaliban.
2017. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen !


Imádja ,imádjuk. Csak abban alszik folyton !

Én pedig nyugodtabban ott merem hagyni a kanapén mintha korbe lenne keritve barmivel is...

2018. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vecsi1984bp válasza:
29%

Szia!

Nalunk nagyon hasznos az elejetol kezdve.Most 5 honapos a kislanyom es csak ebben alszik , a kisagy csak disznek van az elejetol kezdve :D Azt hozzateszem,hogy hasfajos volt es feltem is ,hogy mellenyel ejszakankent es jnkabb magam melle kezdtem el fektetni a babaagyban a kanapen. A kanapen vagy franciagyon is csak ebben alszik. Ha csak e nelkul fektetem le,akkor rovid idon belul felkel ,mert forgolodik.es kalimpal :D Ez korul oleli,biztonsagban erzi magat. Barhova letudod tenni,mi nagyszulokhoz is visszuk.es abban alszik. Koztetek is aludhat ebben,ha szeretned. Kezdi kinoni , ugyhogy tanacstalanok vagyunk, hogyan lesz tovabb :D

2018. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!