Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szules utan masnak is hullott...

Szules utan masnak is hullott nagyon a haja? Abba maradt? Hasznaltatok ra valamit?

Figyelt kérdés
6 honapos a babam kb 2 honapja kezdett el nagyon hullani a hajam.Tele a ruham,parna,agy es reggelente jo kupac marad a markomban mikor fogom ossze a hajam.Nem valtottam sampont,minden a regi.Nem vagyok stresszesebb mint maskor.Viszont mikor hajat mosok mindig a frasz jon ram mert tele a lefolyo a hajammal es a hajkefem is dugig.Szedek vitaminokat.Kerdeztem a fodraszon o azt mondta ne izugljak biztos megerosodott a hajam a terhesseg alatt es csak az hullik ki.Dus szalu a hajam,eros de mindig felek ilyenkor hogy kihullik az osszes valaiert.Nyugtassatok meg hogy nem vagyok egyedul es ez elmullik esetleg idovel.
2017. ápr. 12. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik gyereknél volt, szintén kb. 6 hós korától kezdett hullani, kb. 3 hónapig. Halántékon eléggé fel is kopaszodtam, ezért levágattam, de nagyon magam alatt voltam. Aztán rá 2-3 hónap volt mire elkezdtek megjelenni az új babahajszálak. Bánfi hajszeszt használtam - hogy most az hatott-e vagy egyébként is így alakul, nem tudom. A másik terhességnél nem hullott, pedig majd egy évvel tovább szoptattam.
2017. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyuan hullott, a szulestol honapokig. Durva volt. Magatol elmult es visszanottek. Vicces babahaj frufrum lett utana a rengeteg uj hajtol.
2017. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hormonális, kb. mindenkinek ez van. Szoptatástól is független, bár sokan azt hiszik. Terhesség alatt nem hullik ki annyi hajszál a magas ösztogén szint miatt, szülés után ez visszaáll és rövid idő alatt kihullik a plusz haj. Nekem is négy hónappal szülés után kezdődött, pár hónapig tartott. A vitamin ezt az élettani hajhullást nem állítja meg, de ártani nem árt, ha szeded. Türelem, elmúlik, nem fogsz megkopaszodni. :)
2017. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jafnrétti ***** válasza:
A nagyobbiknál évekig hullott a hajam szülés után. Nem bántam, volt miből hullajtani, vastagszálú, nagyon sűrű hajam van, nem is bántam, hogy kicsit megritkult (hát még így is van dögivel). Olyan 3-4 év után abbamaradt a hajhullás és a második gyereknél már egyáltalán nem is jelentkezett.
2017. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt, a hormonok miatt nem hullik ki, aminek ki kellene, szülés után viszont kihullik mindaz, ami korábban nem hullott ki. Ez normális, nem kell aggódni, el fog múlni.
2017. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok megnyugtato valaszt!A lanyomnal 7 evvel ezelott nem volt semmi ilyen.Szules utan visszallt minden a regi kerekvagasba de most a fiamnal minden mas.A lanyomnal kaptam epiduralist de utana semmi bajom sem volt a fiam oxitocinnal szuletett es azota nem tudok hason aludni mert szetszakad a derekamnal.Probalok joga gyakorlatokat csinalni hogy jobb legyen remelem ez is elmulik mert nagyon hianyzik a hason alvas!:-)
2017. ápr. 12. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy párnát teszel a hasad alá (úgy nem süllyed be a derekad).
2017. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!