Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikenőcsöt, fürdetőt...

Milyen popsikenőcsöt, fürdetőt kérjek a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Még nem született meg a kislányom, a gyerekorvossal csak akkor fogok találkozni, mikor kijön a babához. Ezért receptet nem kaptam még, de én szeretném megvenni őket előre.

Mennyivel kerül többe recept nelkül?

Fürdetőt is gyógyszertárit vegyek? Johnson's babyt és gabit kaptam ajándékba.

Köszönöm a válaszokat! :)


2018. máj. 30. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Gyógysuer5ári borzalmas akár csak a gabi és jj. Sudocrem és babe.
2018. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Kinek mi válik be. Nekem egyik gyerek bőrének sem volt jó a sudocream, bepanthen bevált. A gyógyszertári nem vészes, de hasra nem estem tőle. Fürdetőből viszont azt használtam. Johnsont még véletlenül se! Semmiből, babának.
2018. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Bármit, csak Johnsont és gyógyszertárit ne. A drogériás sajátmárkás fürdetők ezerszer jobbak, meg kell nézni az összetevőket.
2018. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is úgy volt, hogy mikor haza jöttünk a kórházból, akkor jött ki házhoz...de viszont mikor a pici megszületett és megkapta a TAJ számot az apuka bement a gyerekorvoshoz és feliratta a fürdetőt, p.krémet és ami még kellett, aztán elment a patikába kiváltotta és mire ugye haza mentünk már minden szükséges 'kence' meg volt ami kellett...ilyet már nem lehet? igaz lassan 5 éves a lányom, akkor így működött...
2018. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként tuti nem használnék egy pár napos babára akármilyen márkás, sajátmárkás fürdetőt sem...lehet nem is bírná a bőre...ráérsz még azokkal
2018. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
A kőaljszármazék és az alkohol jobb, ugye, utolsó?
2018. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi rendeltünk inkább bio boltból, jobbak, mint a gyógyszertári. Biola herbal popsikrém, fürdetőnek pedig a dm alverde baby-t használjuk. A legelején amúgy csak a gyógyszertárit mertem használni, de nem túl jó, az összetevők se.
2018. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is így működik, ahogy a 4-es válaszoló írta.
2018. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Felénk az a szokás, hogy még a terhesség alatt bemegy az ember az orvoshoz, aki mindent felír. Nem tudsz bemenni? Ha nem, akkor sem sokkal drágább, mondjuk 300 helyett 600/db. Viszont úgy tudom, a köldökére az alkoholt csak receptre lehet megvenni. Nekünk Unguentum infantum popsikenőcsöt és Unguentum hydrophilicum nonionicum fürdetőt írt fel. Popsikenőcsből csak ez vált be mindegyik gyereknél, fürdetőből a Rossmann mindenmentes Babydream extrasensitive fürdetőjét használjuk, az és ekcémás bőrömön is bevált.


[link]

2018. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a Gabi bevált, sőt a bőrére csak az vált be. A gyógyszetrári popsikrém is jó, de a mindennapokban sudocream-et használunk. Akkor szoktam felváltva használni a kétféle popsikrémet, ha kipirosodott a popsija.


A gyóyszertári fürdetőttalán 2x használtuk, de mondom nekünk a gabi teljesen bevált, pedig érzékeny bőrű.

2018. máj. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!