Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázásra oscillococcinum...

Megfázásra oscillococcinum hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 hét múlva lesz 4 hónapos. Tegnap szerintem elég lengén öltöztettem, és ma már kicsit köhög, sokat tüsszög, és mostmár a nózija is kezd folyni.

Van itthon oscillococcinum, és olvastam, hogy csecsemőknek is lehet adni.

Szerintetek adhatok neki, mondjuk most estére, meg reggel?

Kinek milyen tapasztalatai vannak? Milyen adagban adjam neki? Mert arról nem találtam infót, csak felnőttek esetében. Arra gondoltam 1 palettát kétfelé osztok... vagy az úgy sok?

Főztem már neki teát, gondoltam abban feloldom, és akkor úgy elfogadja.


Sosem volt még eddig beteg, és nagyon aggódom... konkrétan kétségbe vagyok esve... :(


Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 15. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

1 tubus tartalmát kell feloldani 1 műanyag kanálnyi vízben (édes, így gond nélkül meg fogja inni!). Ne érj hozzá kézzel a golyócskákhoz, csak műanyag kanalat szabad használni! Előtte és utána ne egyen, igyon a pici legalább fél óráig! Az adagolás ugyanaz, mint felnőtteknek, mert a benne lévő anyagok csupán az immunrendszert indítják be, nem magára a betegségre hatnak.


3. HOGYAN KELL SZEDNI AZ OSCILLOCOCCINUM PELLETET?



A legkedvezőbb hatás elérésének érdekében a homeopátiás gyógyszerkészítmény alkalmazását az influenza kezdeti tüneteinek jelentkezésekor meg kell kezdeni.


· Influenzás időszakban: hetente egyszer 1 adag, azaz egy műanyag tartály tartalma.

· az influenzás tünetek jelentkezésekor: egy adagot bevenni, majd ezt 2-szer, esetleg 3-szor (6 óránként) megismételni.


· a már kialakult influenza esetén: naponta 2-szer (reggel és este) 1 adag 1-3 napon át.



Az alkalmazás módja:


A pellet adagot étkezés előtt negyedórával vagy étkezés után 1 órával a nyelv alá helyezve kell bevenni. A nyelv alá helyezett pellet a bevételt követően hamarosan feloldódik.


Csecsemőknek kevés- előzőleg kiforralt, majd lehűtött-vízben feloldva kell adagolni.

2010. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az oscillo influenzára való. vegyél holnap coryzaliát a patikában, az náthára jó és az is homeopátiás.
2010. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!