Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi úszópelust vigyek 4- 5...

Mennyi úszópelust vigyek 4- 5 nap nyaralásra?

Figyelt kérdés

Másfél éves, gondolom már tetszeni fog neki a balcsi.

Van mosható fürdőbugyink is 1db.


2010. jún. 15. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha 4-5 órán keresztül minden nap kint vagytok, gondolom ő ugyanugy pisil kakál!

Én 2-őt számolnék neki 1 napra!

2010. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napi 1-2 darabot számolj, persze ez attól is függ, mennyit fogtok lubickolni egy nap. Ha fürdőbugyi is van, azt ki lehet mosni, és másfél évesen talán már a nagydolgát nem a vízbe végzi el. Ha minden nap ugyanakkor kakil, akkor tudsz rá figyelni, hogy olyankor ne pancsizzon.


Egyébként nagyon irigykedem, én is szívesen mennék a prücskömmel a Balatonra! :) Jó pancsizást, szép időt nektek!

2010. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy úszópelust több nap is felhasználok. Miután kijött a vízből leveszem a pelust, átöblítem tiszta vízben és kiteszem száradni. 2 naponta veszek elő neki újat. A környezetemben szinte minden anyuka így csinálja, ezzel is lehet picit spórolni.
2010. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Igazából az úszópelus a pisit meg sem fogja. (Legalábbis a Huggies biztosan nem, mi ilyet használtunk.) Ez számomra akkor derült ki, mikor elfogyott a sima pelus itthon, és hirtelen nem tudtam mást adni a lurkómra, csak az úszópelust. Simán kiengedte a pisit, teljesen átázott, pedig vízbe nem is mentünk...


Kakival csak egyszer ért bennünket baleset a vízben, no akkor viszont a pelus mellett a fiamon volt az úszóbugyi is, amit a babaúszáson is használunk. A pelus a kakit is kiengedte, a bugyi viszont megfogta...


Azóta én csak az úszóbugyit használom, pelus nélkül. A pelus szerintem inkább csak arra jó, hogy a szennyeződéseket ne engedje a baba bőréhez.

2010. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor marad 6 db libero, amit már megvettem, több nem kell :)

Ezt a kiszárítást én is hallottam már,nem lesz utána durvább az anyag?

2010. jún. 16. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 22:07 vagyok. Nyugodtan szárítsd ki, nem lesz tőle durvább az anyag, semmi baja nem lesz, majd meglátod. Az a 6 db bőven elég.
2010. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) akkor szárítunk, ha nem elég!
2010. jún. 18. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!