Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól tettem, hogy rapiritottam...

Jól tettem, hogy rapiritottam a testveremre?

Figyelt kérdés
Úgy viszi ki rendszeresen a szabadba, utcára, hogy nem keni be semmilyen borvedo krémmel, naptejjel. A baba bőre meg nagyon érzékeny, könnyen leég, nem?
2018. jún. 5. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Kicsi baba bőrét nem kentem semmivel, de nem is vittem napra.
2018. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Persze, mindig bekenem.
2018. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Ja igen, attól függ mennyire kicsi, féléves kortól kell kenni, előtte nem szabad napra vinni.
2018. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Az ő dolga,neked semmi közöd hozza.
2018. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
8 hónapos. Utolsó, aki picit is szereti a családját, az óvja őket, én ezt felelőtlenségnek gondoltam, ezért jegyeztem meg neki.
2018. jún. 5. 12:25
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Sosem kentem semmi sz*rt a babára. Ha fürdőbe mentünk vagy strandra és még nem volt szép barna bőre, akkor igen, bekentem párszor, de általában odafigyelek arra, hogy 4-5 után menjünk csak partra, amíg szép csokibarna nem lesz.


Amúgy meg sem bölcsiben, se ovian nem fogja senki kenegetni.

2018. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy oviban vagy bölcsiben nem kenegetik egy dolog, és nem jó dolog. Ugy gondolom tegyünk meg mindent, hogy ne legyen baj, főleg, ha a legnagyobb melegben vannak kint, tűző napsütésben.
2018. jún. 5. 12:28
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Szeretem a családomat és ez abban is megnyilvánul, hogy nem szólok bele kéretlenül a dolgaiba
2018. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van, de az ő gyereke, ö meg úgy csinálja ahogy akarja nincs beleszólásod. Én is bekenem a gyereket amúgy.
2018. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Pici babaként nem vittem a napra. Tavaly tavasztól kentem, tehát 10 hónapos kora óta kb. Én nem díjaznám senki részéről, hogy beleszóljon az ilyesmibe. Ő az anyja, gondolom nem tizenéves, hanem felnőtt nő és tudja mikor mit kell tennie a gyermeke érdekében vagy védelmében. Kérdésedre a válaszom, nem, nem tetted jól, hogy "rápirítottál".
2018. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!