Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 21 évesen is...

Normális hogy 21 évesen is úgy fondolom hogy egyátalán nem szeretnék gyereket? 21/L

Figyelt kérdés
4,5 éve vagyok a párommal, ő szeretne majd, mondta is. Én úgy érzem tényleg nem szeretnék, nem tudok velük mit kezdeni, ha asírnak rosszul érzem magam, ideges leszek nagyon, szorongani kezdek..... :/
2018. jún. 5. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Jól fondolod, és most menj aludni.
2018. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Normális. Nem minden nő alkalmas erre. Én idősebb vagyok és így érzek. Nem tudom, mennyire érettség, vagy önzés kérdése. Én csak nem vágyom rá.
2018. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Normális, sőt mondok olyan extrém dolgot, hogy vannak olyan nők akik világéletükben nem akarnak gyereket. Ha nem szeretnél ne vállalj, csak ez esélyes, hogy hosszútávon a párod elvesztésével jár, mert más az elképzelésetek a jövővel kapcsolatban.


Ismerős pár hasonló okok miatt ment szét sok év után, a nő akart gyereket a férfi nem. Idővel belátták, hogy ez így nem fog működni.

A férfi azóta boldog hasonló beállítottságú nővel. A nőnek pedig van egy lassan iskolás gyereke.

2018. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elnézésedet kérem, hogy férreírtam egy betűt, komolyan ebbe bele kellett kötni....
2018. jún. 5. 23:33
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, mindigis így éreztem nekem nem kellene. :)
2018. jún. 5. 23:34
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem teljesen normális, ha 21 évesen nem a gyerekcsináláson jár az eszed, mert nem mindenkinek kell gyerekfejjel szülnie, aztán utólag meg azon rinyálnia, hogy még nem is élt igazán!


31 évesen, meg 41 évesen még gondolhatod másképp is a dolgokat - mindenre meg kell érni.

2018. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen normális, csak azért mert lánynak született az ember még nem kötelező szülnie és nem is lesz ufó, csak mert ő tényleg nem akar gyereket.

Én már 35 vagyok, eszembe sincs szülni, nem csípem a gyerekeket, férjemmel tökéletesen jól megvagyunk így kettesben, már évek óta. :)

2018. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt nem értem, hogy mit keresnek itt azok az emberek, akiknek nincs gyerekük, és nem is tervezik? Nem kötekedni akarok, tényleg érdekeln. :D
2018. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Normális. Nem mindenki akar anya lenni, ami nem baj. Mondom ezt úgy, hogy nekem mindig is minden vágyam az anyaság volt, és 20 évesen szültem is. Ha ezt a párod nem tudja elfogadni, akkor ne húzd az idejét, mert ez egy olyan téma, ahol nincs kompromisszum. Vagy lesz gyerek vagy nem. Egyikőtök mindenképp boldogtalan lesz.
2018. jún. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak 21 éves vagy, egyenlőre ne is akarjál babázni, manapság már nem 21 évesen szülnek a nők, mint 100 évvel ezelőtt, utazzál, bulizzál, tanuljál, aztán majd minimum 5 év múlva térjetek vissza a témára.
2018. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!