Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mesterségesen megtermékenyít...

A mesterségesen megtermékenyítés által született gyermek lehet ugyanolyan egészséges, mint a természetes úton megtermékenyített?

Figyelt kérdés
Sokakat érdekelhet ez a kérdés, akiknek a természetes móddal valami problémája van.

2018. jún. 9. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van valaki akinek a természetes móddal problémája van? Vagy úgy érted, hogy természetes úton nem jön össze a gyerek? Igen, lehet, olyan egészséges.
2018. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"A mesterségesen megtermékenyítés által született gyermek lehet ugyanolyan egészséges, mint a természetes módon megtermékenyített petesejtből született gyermek?" Így akartam kérdezni, de már nem tudtam szerkeszteni.
2018. jún. 9. 18:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet..
2018. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Többféle okból gondolkozhat valaki ezen, igen az egyik az lehet, hogy nem megy a párjával természetes módon, de az is lehet hogy fél attól, hogy nem születne egészséges gyereke természetes módon, vagy aszex valaki.
2018. jún. 9. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Persze lehet. Az mar masik kerdes hogy a tulstimulalasok es a rengeteg hormon ami a petesejtet eri nem okoz barmifele befolyast ami esetleg a kesobbiekben jon ki. Az azert koztudott hogy ezek a lombik kezelesek kozel se egeszsegesek. Szerintem nem csak a nonek nem.
2018. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"fél attól, hogy nem születne egészséges gyereke természetes módon"


Ennek nincs sok értelme, hacsak nem arra gondolsz, hogy idegen ivarsejttel, lombikban történik a megtermékenyítés. A szimpla inszemináció csak annyiban különbözik a természetes módtól, hogy fecskendővel juttatják be a méhűrbe a spermát az ovuláció után.

2018. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Manapság egyre nagyobb arányban születnek természetes megtermékenyülés után valamilyen mentális, vagy fizikális problémával gyerekek.
2018. jún. 9. 19:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan vetted?

Lombik eljárással csak akkor kiküszöbölhető a genetikai betegségek egy része, ha beültetés előtt vizsgálják az embriót. De úgy tudom, hogy ez hazánkban nem lehetséges.

2018. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2018. jún. 9. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Én több olyan lombik babát is ismerek, akik nem egészségesek..szóval ez, hogy kiválasztják a legjobb hímivarsejtet, és hogy tuti egészséges lesz a baba, ez hülyeség.
2018. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!