Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Azoknak, akik lombikprogramban...

Azoknak, akik lombikprogramban vesznek részt, leggyakrabban milyen eü. Problémájuk van, amiért természetes úton nem tudnak megtermékenyülni?

Figyelt kérdés
Úgy ált. érdekelne, ha valaki tud bővebben a legfőbb okokról. Van több ismerősöm is, de nem vagyunk olyan viszonyban, h. ilyesmiről kérdezzem őket...

2018. ápr. 16. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is lombikos voltam, de azt nem tudom, másoknak milyen problémájuk volt. Nálunk a férjemnél volt túl alacsony a spermiumok száma.
2018. ápr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem találtak orvosi indokot.


Gyakori gondok: nem megfelelő minőségű vagy mennyiségű sperma, pcos, ír, de millió más oka is lehet

2018. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok az endometriozis is gyakori ok
2018. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is a ferjem spermajaval volt gond. Alacsony spermaszam es lassuak.
2018. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elzáródott petevezeték, kevés vagy rossz minosegu spermiumok, endometriózis, durva mioma, pcos (van akinek nem sikeruk amellett termeszetes uton sem inszemmel)

Es sokszor nem talaljak a sikertelenseg okat , nem egy ilyet ismerek.es vegul oket is lombikra kuldik

2018. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Két ismerősöm van, az egyiknek nem átjárható a petevezetéke, a másiknak endometriózisa van (és emiatt szintén nem átjárhatók a petevezetékek).
2018. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony spermiumszám és PCOS kombó.
2018. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjemnek heredaganata volt, ezért steril. Egy baráti párnál pedig a nőnek korai petefészek kimerülése van.
2018. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!