Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bebiorzos kerdes. Ti mit...

Bebiorzos kerdes. Ti mit tennetek, ha valaki a szomszedsagotokban, allandoan atkapcsolna arra a csatornara amit ti hasznaltok?

Figyelt kérdés
Pedig direkt kis hatotavolsagu bebiorzot vettunk (100 meter) Az utca pedig szeles, messze vannak a hazak egymastol, es fogalmam sincs hogy melyik szomszed lehet, mert sehol sem latok pici babat. Ja es nem csak akkor kapcsoljak be amikor alszik a baba, hanem egesz nap megy, hallgathatom, hogyan foznek, meg minden mast! Sajnos ha a masik csatornara kapcsolok, ugyan ez van. Igy nem tudom hasznalni a bebiort.
2010. jún. 16. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Megbeszélés kérdése. Mi összebeszéltünk a szomszéddal, hogy ki melyik csatornára teszi, hogy ne zavarjuk egymást.

Átmész, és megkéred, hogy kapcsolja máshová. Ha normális, meg fogja érteni.

2010. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Én is igy jártam, én se tudtam, hol van kicsi gyerek. Kiderült, hogy 3 éves gyereknek használják... Ha másik sávot hasznátunk, ott jó volt. Aztán valmaiért ők is váltottak, akkor én vissza... Igy nem volt akkora gond. Csak rossz volt éjszaka bemenni a gyerekhez sávot váltani a kütyün...

Én ha nincs más megoldás, akkor egész napra bekapcsolnám arra a sávra, ahol nekik is van és max. hangerőn bekapcsolnék mellette valami zenét. Hallgassák, aztán hátha megkeres egy szomszéd.

2010. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot a bébiőrön keresztül, szólongasd őket, biztos reagálnak. Akkor tudtok személyesen is beszélni, s biztos találtok valami jó megoldást!
2010. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért,de ilyen komolyan lehetséges!? Akkor lehet,hogy minket is hallgat valaki!?Vagy azt észre lehet venni?
2010. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, mi többször több lakásban "hallgatóztunk". azt nem tudom biztosra, hogy ők észreveszik-e.

Nálunk sistergett, zúgott, ha más házban is oda volt pont kapcsolva és ha dumáltak, mindent hallottam, persze nem teljesne tisztán, de azért hallottam. Gondolom, hogy náluk is kellett (volna) zúgnia...

2010. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!