Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 21 hónapos fiam a megtanult...

A 21 hónapos fiam a megtanult szavakat egy idő után nem használja "elfelejti". Ez normális?

Figyelt kérdés
Vannak amiket nem mama de a bonyolultabbakat Igen.pl mondta hogy kukucs de már nem használja és az alma helyett is amit eddig tisztán mondott most csak annyit mond ki belőle hogy am

2018. jún. 12. 08:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Vannak amiket nem felejt el pl a mama, de a bonyolultabbakat igen.
2018. jún. 12. 08:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nálunk a lámpa volt ilyen, az elsők között mondta, aztán nem mondta. Nem hiszem, hogy elfelejtik, csak nem használják. Nekem is fiam van, 21 hónaposan nem mondott még nagyon semmit, a kétéves státuszra kb. 35 szót számoltunk össze, hogy annyit mond, most 2,5 éves, már mond szinte mindent, van, hogy nem érteni tisztán, de emellett meglepően szépen ragoz, használ igeidőket, stb. Szerintem nincs semmi baj nálatok se.
2018. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ.
2018. jún. 12. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, unokaöcsém egy közös nyaraláson megtanult pár szót, utána fél évig nem használta őket, meg igazából semmit se. Kislányom 11 hónaposan elkezdte a cicát mondogatni, most már hetek óta nem hajlandó rá.
2018. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen. Mikor még csak a mama, papa, baba, cica, pápá ment azokat is egy időre hanyagolta. De mostanság is van amit nem mond, ha megemlítem sem ismétli. 23 hónapos

Szerintem nincs okod aggodalomra!

2018. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. jún. 12. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem most a pici 21 hónapos és 81 szot mond kb de biztos akad meg amit kihagytunk.. mondtam a picurnak számoljuk össze milyen szavakat tud. :-)

de ezeket már naoi szinten használja

2018. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!