Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ha a baratnom 2hetes...

Normalis ha a baratnom 2hetes babaja csak pulcsis bodyban es kesztyuben tud lenni, mert amugy lilul mindene?

Figyelt kérdés
Sapka, kesztyu, vastag ruha a minimum, plusz takaro.. Szerintem ez kicsit sok, nem?
2018. jún. 20. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted annyira fázik?

Ha egy csöppet túlzol, akkor normális. Egy 2 hetesnek még nem olyan a hőháztartása, mint egy nagyobb csecsemőnek. Az első pár hétben még kánikula esetén is több ruhát igényelhet.

A lányom 40 fokba született, mégis body, rugi, takaró, cérnasapka volt rajta az elején. Utána kb. 4 hetesen már egy szál pelenkában is melege volt. Addigra "aklimatizálódott".

2018. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tuloztam, elkezd lilulni a laba es a keze is.
2018. jún. 20. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Az ujszulottek verkeringese meg nem 100%os,ezert lila a keze es a laba.es ezert lehet hideg a keze is es a laba is,de attol meg nem fazik.

A tarkojanal kell nezni,hogy nincs e melege vagy nem e fazik.

Ha tul oltozteti a baratnod azzal eppen ugy arthat is,mintha keves ruhat adna ra.

Ezzel azert jo lenne tisztaban lenni ha mar szul valaki.

Nem azt mondom,hogy egy 2 hetes babat mindenkepp egy szal pelusban kell egesz nap hagyni,de azert a vastag ruha 30 fokban egy kicsit sok.

Jol szellozo pamut vekony naci es bady boven eleg.a fejere sapkat huzni ilyen melegben eleve nem jo.

Persze lehet fazosabb baba,de sapka akkor sem kell!

3 gyerekem van,nem csak a hasamra csaptam.a kozepsom aprilisban 30 fokban szuletett.

2018. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kézen és a lábon teljesen normális. Ha a szája körül nah az nem..
2018. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a mindene ami lilul?

Nekem is 2 hetes a babam, de ebben a kanikulaban bizony melege volt a bodyban es a rugiban.

Igy csak egy rovidujju bodY es egy talpas naci van rajta.

2018. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyfiam júniusi, körülbelül 2 hónapos koráig irtózatosan fázis volt
2018. jún. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira viccesek ezek a "Normális, hogy a barátnőm\nővérem\sógornőm..." kérdések.

Az első 2 héten többször volt ott a gyerekorvos meg a védőnő, mint te. Hidd el feltünt volna valakinek, ha baja van. Sőt, a kórházból se engedték volna ki, ha nem normális.

2018. jún. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lányom júliusban született tavaly, bizony be kellett öltöztetni rendesen, hiába volt 30 fok. Ha fázott bizony sírt szegényem. Igaz nekem csak 2 gyerekem van nem 3, de én sem a hasamra ütöttem. A baba jelzi ha problémája van. Viszont ezt a dolgot a barátnőtől kéne inkább megkérdezni.
2018. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lila, mert rossz a perifériás keringése még.


De attól 28 fok van, és ROHADT melege a gyereknek, tök felesleges ennyi cuccot ráadni. :(

2018. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

HA


amikor a szülő nem ért hozzá. Addig amíg a nyaka alatt kellemesen meleg, addig lilulhat a keze, az normális, hogy hideg.

2018. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!