Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kombináció a szebb?

Melyik kombináció a szebb?

Figyelt kérdés

Gálicza Lea

Gálicza Alexa


2018. jún. 24. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha választani kellene, Lea
2018. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Solya. Orsika válasza:

Nikoletta?

Georgina?

Zsófia?

2018. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a többiek véleményén vagyok. Túl erőltetett, nem mellesleg mindkettő olyan befejezetlen, olyan becenév.
2018. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy ilyen vezetéknévhez én megpróbálnék kevésbé különleges nevet adni, mert eleve a vezetéknév is nehezen érthető bemutatkozásnál. Gálicza Lea így egybemondva kb. alig lesz érthető. Az Alexa jobb egy fokkal.
2018. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó. És nem a nevekkel van gond, hanem nem illik semelyik sem a vezetéknévhez. Én tovább keresgénlék a helyetekben. De ha mindenképpen a kettő közül kell választani, akkor a Lea.
2018. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Lea túl rövid,és becenévnek hathat. Ha hangosan kimomdom, bocsáss meg, de olyan, mint ha Gál Ica Lea lenne... Talán épp ezért nekem jobban cseng az Alexa, mert ott van egy kis szünet a két A betű miatt.
2018. júl. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!