Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az ami lekoti 4 honap...

Mi az ami lekoti 4 honap koruli babatokat, mivel szeret jatszani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 és fél hónapos és a játékok nem igazán érdeklik. A legjobban akkor érzi jól magát ha beszélünk hozzá, minél többen vagyunk annál jobban élvezi, nagyokat kacarászik ilyenkor.De nekem szerencsém van mert ő soha nem volt hasfájós, nagyon jó baba és ha ébren van a hordozóban és a pihenőszékben is elvan és nézegeti a falon a képeket és mintás anyagokat,nyugodtan csinálhatom mellette a dolgom!
2010. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, hogy valaszoltal. Tenleg szerencses vagy, hogy nem volt hasfajos baba. Sajnos az en kisfiam hasfajos volt de tulvagyunk rajta. :) Nekunk vannak kedvenc jatekaink/idotoltesunk csak otleteket gyujtok hatha valaki ir olyat amit nem tudok. :) A kepeket a falon o is szereti nezegetni na meg seta kozben a fakat. A kedvenceink:

Kiulunk a kertbe o a pihenoszekbe en szembe vele es szappanbubborekozunk. :) Fujom feleje (felre ne ertsetek nem a szembe vagy kozvetlen ra, csak finoman, hogy a bubborekok feleje szalljanak), nagy a vidamsag kapkod utannuk. Aztan ha a kis meztelen laban landol es elpukkan nagy a csodalkozas. :)

A hatalmas fem tesztaszuronket a fejemre huzom es mondokazok neki. Ettol nagyokat kacag.

Egy masik kedvenc a baba monitor. Az egyik keszuleket melle teszem es a masik szobabol beszelek. Nagyokat gugyog a keszuleknek meg tapogatja. :)

A masik, leulok a folre, keresztbe teszem a labam es rafektetem ugy hogy kifele nezzen. Emelem lassan a labam es mondogatom, hogy emelkedik a repulo, utanna lassan vissza es mondogatom, hogy szall le a repulo. Ez akkor jon be ha nem faradt. Ha faradt akkor nem elvezi annyira.

Az elemlampa is nagy meno. Ravilagitok a falra es ki be kapcsolom kozben mondogatok neki, hogy “hova tunt a feny”, “anya most kikapcsolja, anya most bekapcsolja”... stb.

Van egy elenk lila salam, na azt is imadja fogdosni. Gondoltam leirom ezeket hatha majd neked is jol jo ha a babad 4 honapos lesz. Az en kisfiam 4 es fel honapos nemsokara.

Koszi megegyszer, hogy irtal es jo babazast!

2010. jún. 17. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!