Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányotokat mibe öltöztetite...

Kislányotokat mibe öltöztetitek szívesen? Szoknya vagy rövidnaci?

Figyelt kérdés
Én megvagyok őrülve avkis szoknyácskákért rucikért. Szinte csak abban jár lányom. Más is van így?
2010. jún. 17. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 éves de nem türi vagy csak egy órára hajlando felvenni a kiszoknyát pedig olyan cuki benne.Sokal jobban szereti a rövidnacit.Én sem szeretem a szoknyát ezért rá is csak nagyon ritkán adok ha már nem szereti.
2010. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még kicsi, 1,5 éves, és a lényeg nálam a kényelem, meg az, hogy jó anyagból legyen. Ezért póló rövid nacival. van persze egy pár csini ruhája, szoknyája, de nagyon ritkán adom rá.
2010. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rövidnaci
2010. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lányomnak mindene van. Nadrág, kantáros nadrág, rövidnadrág, rövid kantáros nadrág, szoknya, ruha, nadrágszoknya, és váltogatom őket. Mindegyiket szeretem, ő meg nem panaszkodik:-)
2010. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itthon majdnem mindig rövid nadrágot adok rá. Ha megyünk valahova, akkor szoknyát. Szeretem a szoknyáit, nagyon aranyos bennük. Itthonra inkább kis nadrág, kényelmesebbnek gondolom.
2010. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk változó, de ha játszótérre megyünk, vagy tudom, esetleg leül a földre, akkor rövidnadrág.
2010. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szoknya, tündéri kisruha!

Imádom öltöztetni.

Újraélem a gyerekkorom babaöltöztetős szakaszát... :-D

Szerencsére imádja a kislányom, illeg-billeg bennük, igazi nőci!

2010. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom csak 5 hónapos, kaptam kisruhákat is, de szerintem neki egyértelműen a body és naci öltözet a kényelmes, hiszen még csak fekszik. MAjd ha már tud totyogni, akkor biztos, hogy adok rá kis ruhát is, de én is nadrágos vagyok, szerintem zömmel akkor is naciban lesz:-)
2010. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha játszótér vagy babakocsis séta akkor naci.

Ha tipegünk ide-oda séta stb akkor szoknya.


:) Egyszer adtam rá body és szoknya a babakocsiban. Fél úton húzkodtam, mert állandóan kinn volt a pelusa az idióta tinilányok meg vihogtak majd megszakadtak. :/

2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!