Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos mászó baba a kertben?

6 hónapos mászó baba a kertben?

Figyelt kérdés

Ki hogyan oldja meg? A pokrócon már nem marad meg a fiam :) Imádja a füvet. Ti engeditek belemászni? Ilyenkor csak hosszú nadrág opció, ugye?

Milyen szabadtéri játékokat lehet neki venni, használni? 1 hete költöztünk panelből kertesházba, ezért a sok kérdés :)

Köszönöm, ha válaszolsz!


2018. jún. 29. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
A hosszú nadrág az biztos, én 6 hós babát nem szívesen engednék a fűbe, de szeretnek lemászni a pokrócról, a lányom amikor ennyi idős volt max. csörgővel játszott, szerintem korai lesz még a homokozó szett.
2018. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne mehetne fűbe? Semmi baja nem lesz csak figyelj ne vegyek a szájába semmit sem.

Kintre van labdája, kinti utazó ágy abban játszik vagy alszik. 7 hós a fiam


Nem rég kapott pancsoló medencét de azt csak később használjuk ha jó idő lesz

2018. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A csörgő nagyon régen nem köti le, talán pár hetesen kinőttük.

Hasonlóan gondolkodom, mint a második válaszoló, köszönöm a megerősítést! Akkor hagyom, hagy füvezzen! Persze ott leszek mellette!

2018. jún. 29. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Saját kertben, ahol nincs csikk, üveg, szemét... semmi baja nem lesz a fűtől.
2018. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Azért ha fűbe engeded a ruhájára fújj kullancsriasztót.Rengeteg kullancs van (felénk legalábbis a kertben is és olvastam hogy a kullancsok fele fertőzött).

Nálunk is 6 hósan kezdett mászni, de fűbe nem engedem.

2018. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Fűbe is engedtem, de megoldás ha veszel nagy felfújható medencét, abba teszel pár játékot. Víz népkül természetesen. Abban tud mászkálni, jövőre meg tehetsz bele vizet.
2018. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Mehet, naná, és a 30 fokban NEM hosszúgatyában van... :D Hogyisne.
2018. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

9 hósan tettem le akkor volt már jó idő.Nem is csak kertben, onnantól játszótérre jártunk.

Ha nem is hosszú de térd alá érő nadrág kell.

Figyelni ne vegyen semmit a szájába.

Meg nálam mindig van nedves törlő, sokszor víz is letörölni a kezét.

2018. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem a fiam imádja a füvet. Képtelenség pokrócon tartani, felügyelet mellett azonban beleengedem a fűbe. Köszönöm még egyszer a válaszokat :)
2018. júl. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!