Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor fordult át az...

Papp Emese 19881214 kérdése:

Kinek mikor fordult át az oldaláról a babája a hasára. Bencém 5 hónapos múlt 23-án eléggé dundi. A mozdulat megvan nála csak nem bír átfordulni csak kis segítséggel. Szerintetek gon? 38+4 naposan született 3950 grammal

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen időben van,minden gyerek más. Az enyém 3ho 1 hetesen,de nem ült,csak 10 hónaposan,holott azt 6 hónapra írják.Ne aggódj.
2018. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

6 hósra írják az ülést? Én úgy tudtam, az csak később jön, mert ugye a gyerekek általában vagy állásból ülnek le, vagy négykézlábról fordulnak ülésbe.

Lányaim hason szerettek lenni, a nagyobbik 3 hónaposan fordult át először, hasról hátra, egy hónap múlva vissza. A kisebbik 6 hónaposan hasról hátra, ő is kb. egy hónap múlva vissza. Semmi gond nem volt a mozgásfejlődésükkel. Bencéd még semmivel sincs elkésve.

2018. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos, pont 4 hósan kezdett hátról hasra forogni, de vissza még mindig nem.
2018. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan mindkettő, vissza 5 illetve 6 hónaposan.
2018. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 hónaposan, de elég korán csinál minden más mozgásformát is.7-8 hónapos koráig bőven ráér csinálni, ne hasonlítsd más babához, mindegyik baba a saját tempójába halad.

Amúgy pont ilyen súllyal született a lányom is:)

2018. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 hós kora előtt 1 héttel fordult hátról hasra, 8 kilósan.

6 hós korára követelmény elvileg.

2018. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!