Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milupa milumil HA1 tápszert...

A Milupa milumil HA1 tápszert csak azoknak a babáknak írják fel akiknél fennáll a tejfehérje-allergia?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a doki ezt írta fel a babámnak, de nálunk szerintem nem áll fenn az allergia veszélye. Másnak is írtak így fel?
2010. jún. 17. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ige, HA-t írnak kapásból.
2010. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a kórházban ezt írták fel, mert nem indult be érdemben a tejtermelés.
2010. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk a Milupa Pepti 1-et írták fel erre a problémára. Elsőre HA1-et írt fel a doki, állítolag mindenki ezt kapja nála (Ő ezt szeretni), aztán jött a pepti 1, mert nálunk alergiás lett a Babóm.
2010. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Mert a piciknek inkább a HA-st szokták felírni. Nekem is kapásból azt írtak fel, nem kérdezték, hogy szerintem allergiás lehet-e rá, vagy a családban volt-e tejfehérjére allergiás.
2010. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elővigyázatosságból írják fel a HA tápszert, legyen az akármilyen. Én most váltani akartam sima 1-re, de mondta a doktornő, hogy készüljek fel, mert attól hogy mondjuk allergia nem jön ki rajta, lehet csúnya a bőre, esetleg ekcémás stb. És nem utolsó sorban a HA tápszert 1 éves korig lehet felíratni, míg a többit csak 6 hónapig. Bár annyival drágább, tehát ugyan ott vagy. :))
2010. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a beba ha 1-et irta fel adoki 1 hónapig azt itta a babám és másikat irattam fel,2 okból.Lehet hogy azt mondják a dokik hogy ez a legjobb,de ez a leg drágább is.És mert sokat vissza bukott.Nem azért mert nem a legjobbat akarom a babámnak de sajnos nem a mi pénztárcánkhoz van mérve az ára.Meg aztán a 8 éves fiam is sima 1-es tápszert kapott annak idején,tudom az nem azt jelenti hogy ha ő neki nem volt semmi baja akkor a másodiknak sem lesz,de én úgy gondoltam hogy megpróbálom a simát.Így most a mildibé 1-est használjuk és ebből szinte egyáltalán nem bukik vissza úgy mint a bebából.Nem akarlak ezzel a válasszal befolyásolni de én így gondolom.

További jó babázást.

2010. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!