Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhagyott a párom a kisbabánka...

Elhagyott a párom a kisbabánkal. Még csak pár napja történt de már van neki más valakije, aki éppenséggel az egyik barátnőm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
az a helyzet h még mindíg szeretem sajnos.van esély arra h balássa azt h mégiscsak engem szeret és visszajön hozzánk?
2010. jún. 17. 17:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Én már bocsánat előre, de: Felgyújtanám őket a barátnőd házában,miközben épp szexelni készülnek. Ajtó,ablak bezár. Így szaladgálnának meztelen a kijutásért. Komolyra fordítva a szót,nagyon sajnálom ami történt veletek,kettős árulás áldozata vagy (szerelmed és barátnőd). A baba mennyi idős?
2010. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%

Elvitte a babát??????S te azzal törödsz hogy vissza megy hozzád?

Hátha képes elhagyni holott közös babátok van akkor ennyit róla, föleg hogy a barátnödért.

Keress egy normálisat!

2010. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
pont ma 1 hónapos.azon gondolkodom h van e esély arra h idővel rájöjjön h mekkorát hibázott azzal h elhagyott,és visszajöjjön.??
2010. jún. 17. 18:04
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Ha képes volt téged és a babát elhagyni szerintem ne várd vissza!Milyen barátnö az ilyen aki más férjét lenyulja!Probálj megnyugodni és új életet kezdeni a picivel!

Én nem fogadnám vissza a párom ha megcsalna az tuti!Mehetne isten hirével.Ha van kedved beszélgetni írj privit.Remélem megoldodik a helyzet!!!!

2010. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
dehogy vitte el a babát!!!a baba velem van,elhagyott mindkettőnket.a gyereket minden nap látogatja.azért hagyott el mert állítólag nem törődtem vele miután hazahoztuk a picit a kórházból szülés után.és ahelyett h esélyt adott volna arra h megbeszéljük és megoldjuk,ő inkább megfutamodott.először azt mondta h még gondolkodik h visszajön e vagy sem,meg h most egyedül akar lenni,erre pár napra rá összejött a barátnőmmel.
2010. jún. 17. 18:06
 6/28 A kérdező kommentje:
18:05-ös.Írtam privit.
2010. jún. 17. 18:10
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Az én sztorim ugyanez, csak itt én vagyok a "lenyúló" (ahogy az egyik válaszoló fogalmazott). Ugyanúgy pár hónapos babát hagyott ott a párom. A kapcsolatuk akkor már menthetetlenül rossz volt és hát a párom kezdeményezett (én meg folytattam). Ez történt 6 éve, és így állunk most: a párom kislánya 80%-ban velünk él, szeretjük és ő is minket, jó viszonyt ápolok az ex-szel, aki ha éppen nem dolgozik, viszi magához haza a picurt és a páromtól van egy 6 hónapos kisfiam. A kapcsolatunk töretlen és ez így is marad, mert egymásban találtuk meg az igazit. Nos, én azt mondom, hogy ritka eset az enyém. Azt nem tudjuk tőled, hogy miért ment egy másik nőhöz. Nem adtál meg neki valamit? Kiszeretett belőled? Mert ha igen, akkor nem biztos, hogy visszamegy hozzád. Ha pedig csak a "farka hajtja", akkor biztosan visszatér.
2010. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most látom, hogy megírtad, miért hagyott el.
2010. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de én a helyedben nem várnám vissza, annál többet érne az önbecsülésem. Még csak 1 hónapos a babátok, de már kiakadt azon, hogy te nem foglalkozol vele a szülés óta? Azért kicsit ébredjen már fel, hogy most ott a pici baba, és Ő most a főszereplő a családban. Ami természetesen nem jelenti azt h a szülők egymással ne foglalkozzanak, csak azért meg is lehet beszélni a problémákat, nem egyből megfutamodni. Nekem azért kicsit gyanús, hogy ilyen könnyen megvált tőletek, és máris új nője van. Nem akarok rosszmájú lenni, de nem lehet h már régebbről tart az a kapcsolat köztük? Én ilyen férfit nem fogadnék vissza akkor sem ha térden csúszva jönne. Ha ilyen könnyen otthagyott, és máris van más vkije, akkor sztem már nem szeret, és nem is tisztel.
2010. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Jajj istenem, nem mondok csúnyákat mert nem akarlak megbántani, de ha vissza fogadod ezután akkor jó nagy marha vagy.Lehet túlteng már bennem a feminista bomba, de én biztos,hogy azután amiért elhagyott nem fogadnám vissza, fulladjon bele a fertőjébe!!!

Mellesleg az oka nem ok, egy hónapos gyerekkel a leszuperebb anya sem tud annyi figyelmet nyújtani hidd el és az,hogy esélyt nem adott arra,hogy idővel ez változzon(mert biztos hogy változott volna, hiszen egy hónap gyerkkel összeszokni nem elég), ...szóval érted.Őszinte leszek, szerintem átb@sztott és az új suna látványa izgatta fel túlságosan.

Nagyon nagy erőt kívánok neked és hidd el jobb lesz nektek nélküle.Az aki a gyerekét és az éppen szült feleségét elhagyja egy új pics@ért az nem ember és nem is férfi,csak egy puhapö.cs:/


Egy 35hetes szintén elhagyott Anya és Nő

2010. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!