Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhagyott a párom a kisbabánka...

Elhagyott a párom a kisbabánkal. Még csak pár napja történt de már van neki más valakije, aki éppenséggel az egyik barátnőm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
az a helyzet h még mindíg szeretem sajnos.van esély arra h balássa azt h mégiscsak engem szeret és visszajön hozzánk?
2010. jún. 17. 17:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,teljesen igazad van.csak nagyon fáj a dolog.és az még jobban fáj h előtte semmi baj nem volt,szerettük egymást,és egyik napról a másikra kifordult magából.
2010. jún. 17. 18:34
 12/28 anonim ***** válasza:

Tyű hát ez elég durva a párodtól!!!!

Egy szemét aki nem érdemel meg titeket és ha elment maradjon is ott ahol van(persze ez az én véleményem).Hogy ezek után már én nem bírnám visszafogadni az tuti,már csak a büszkeségem sem hagyná.És neked van segítséged?Nagyon sajnálom,mert tudom hogy milyen feladat előtt állsz és így hogy most amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá ő akkor lépett le.Az ilyet fölkötném aztán jól bevagdosnám a farkát és besóznám,a barátnődről már nem is beszélek........undorító dolgot csináltak!!!!!!

Kitartást kívánok és kívánom hogy az élet kárpótoljon mindenért és egyszer csússzon másszon előtted ez a pasi és legyen erőd elküldeni a jó fenébe!!

2010. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen egyetértek az utolsó két válaszolóval.

Egy hónap után örülhetne, ha egyáltalán arra van ideje meg ereje meg kedve egy nőnek, hogy apukát kényeztesse non-stop. Ennek épp fordítva kéne lennie. Ő is tudta, hogy mit vállal, egy gyerek, főleg egy újszülött tényleg nem arról szól, hogy apuka legyen a középpontban. De hát ezt te is nagyon jól tudod, neki kéne most olvasnia és felfognia mindezt. Ennél gusztustalanabb dolgot nem is tehetett volna, nem elég, hogy megcsal, még a barátnőddel is teszi. Hát gondolom ezután nem lesztek már barátnők.

Biztos nehéz lesz/lenne, de hidd el, ha most így viselkedik, mi lesz később? A szülés utáni pár hétnél lesznek még nagyobb nehézségek is az életben, akkor hogy viselkedne. Nem érdemli meg, hogy szeresd és várj rá. Ennél jobbat érdemelsz.

2010. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Na hát én se várnám vissza és igen, megvan a véleményem azokról az emberekről, akik a "lenyúlós" szerepet játszák, igaz, két ember kell hozzá, de ha a másiknak van egy kis esze, akkor nem folytatja, hanem visszaküldi a feleségéhez. Kezdj új életet, hidd el, két gyereked lett volna, ha a párod nem hagy el. Ilyen hülyeséget, hogy nem foglalkoztál vele. Mit akart, hogy őt is tedd tisztába? Nekünk ilyen konfliktusok voltak, de aztán belátta a párom, hogy ilyenkor a baba az első és inkább ő is besegít és ez a normális, ha nem a tv előtt döglenének az ilyen pasik, hanem segítenének, akkor lenne mit együtt csinálnotok és talán még időtök is maradna egymásra, erre rájött a párom, szerencsére, bár jó sokára. Bocsánat, hogy így beszéltem, de nagyon felhúztam magam. Nehogy visszavárd. Gyönyörű dolog, hogy babád van és most ez a fontos, koncentrálj Őrá és örülj, hogy egszségesek vagytok, és legalább így nincs otthon veszekedés. Sok kitartást kívánok! 9 hós baba anyukája
2010. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ezért írtam,hogy a friss punci behálózta:)Barátnőd beleit kitépném a helyedben, az exed tökeit meg lecsavarnám:)

Ha ez nyugtat, engem 22 hetesen hagyott el, csak úgy.Nem volt semmi, minden nap szexeltünk, jó is volt (nem én mondom ő mondta), nem kötekedtem vele, volt kimenője minden héten (meg se kellett kérdeznie csak szólnia,hogy ne keressem), a gyereket is akartuk, erre jött egy krakk aztán lépett:)Mégcsak nem is csajhoz az a durva XD

2010. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
36%

Véletlenül elküldtem az előző üzit, szóval kivánom h a barátnőd szintén visszakapja ezt az összes férfitól akit elésodor az élet!

Nem elég, hogy a barátnője voltál, de még egy 1 hónapos baba apukáját is elvette, óóó olyan mérges vagyok hugy huu.

2010. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Erre nem tudok mit irni.......lesulne a kepemrol a bor ha egy baratnom parjara sexualisan gondolnek....nem, hogy elszeretni, mikorben a kozos gyermekuket most szulte meg a baratnom.

Inkabb elasnam magam es megmondanam a baratnomnak, hogy nem vagyok melto a baratsagara!!!

Ebben a helyzetben egy dolgot sajnalnak, hogy az anyagi biztonsagunk megingott....

1 ilyen "ferfit" kar siratni...a "baratnorol" nem is beszelve!!!

Kitartast kivanok es sok erot!!

2010. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ekkora szemét, .....stbstb. embert! És az az indok, hogy nem foglalkoztál vele eleget???? Szülés után amúgy is az ember be van szűkülve és a babára koncentrál, ilyenkor minden másodlagos. Szerintem, ez csak kifogás volt a részéről.Teljesen mindegy, hogy elhidegültetek, ilyen esetben igen is melletted van a helye!!

Én a helyedben nem várnám vissza, hanem azon gondolkodnék, hogy anyagilag, hogyan tudom egyedül vinni (persze, neki is be kell segítenie). Van azért segítséged?

2010. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még ennyit szeretnék mondani, hogy az ilyen "barátnő" rohadjon meg a volt pároddal együtt.
2010. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%

szia!Sajnálom,nagyon,de szerintem ez csak kifogás volt,hogy nem törödsz vele.Ennyit meg kellett volna értenie,ha szeret.


örült egy világ van,a kollégáim között is mindenki megy félre,nő ,férfi egyaránt,a gyerekek meg csak "lógnak a levegőben",mert azzal meg nem törödnek.

Kitartás!

Körülményeid azért jók a babának?Kislány?Kisfiú?

2010. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!