Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhagyott a párom a kisbabánka...

Elhagyott a párom a kisbabánkal. Még csak pár napja történt de már van neki más valakije, aki éppenséggel az egyik barátnőm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
az a helyzet h még mindíg szeretem sajnos.van esély arra h balássa azt h mégiscsak engem szeret és visszajön hozzánk?
2010. jún. 17. 17:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azért én egy "köszönöm"-öt intéznék az állítólagos barátnőhöz. Hogy ezt mégis hogyan gondolta. Szemtől szembe, hogy éghessen a pofája.
2010. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso!


Sajnos az ilyen "emberek" ertelmileg nincsenek azona szinten, hogy felfogjak mit is tettek.....

Neki az a lenyeg, hogy a sunaja kezelve legyen...es mindegy ki teszi meg....

Sajnos csak maganak tenne ezzel rosszat a kerdezo :(

Csak ujra es ujra szembe kellene neznie azokkal a gerinctelen ...... akik megcsaltak (mindegy, hogy a parjara vagy a baranojere gondolunk) becsaptak es megalaztak.

Itt a kerdezo 1-et tehet, hogy nagyon gyorsan kiszeret a volt parjabol es minden erejet osszeszedve a sajat es gyermeke jovojet nezi es atgazol azon a ket szerencsetlenene es kisemmizi oket.

A pasinak fizetnie kell gyerektartast asszonytartast es minden mast amit ki lehet csikarni beole.....

Csunyan hangzik, de en ezt tennem!!

Ha mar masova dugdossa a kis pocset legyen legalabb annyira gerinces, hogy fizet rendesen, hogy a kerdezo normalis eletet tudjon elni.

Ha ez igy nem megy itelkezzen a birosag!!

Mert, hogy erre joga van!!

2010. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
16%
Bocs hogy ezt mondom, de kellett lennie előjeleknek. HA annyira akarta volna azt a picit, nem hagyott volna el. Szerintem túl naiv vagy és nem látod a fától az erdőt, mert még most is reménykedsz hogy visszajöjjön. Tudod mit? Tényleg sajnálom hogy ílyen helyzetbe kerültél, de ezek után jobb hogy megszabadultál egy ilyen pasitól, mert ez sem apának, sem férjnek nem való, és nem lettetek volna boldogok az biztos. Ha vissza akarna menni már megtette volna, ne ábrándozz. Koncentrálj a kicsire, és próbálj segítséget kérni szülöktől, rokonoktól.
2010. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenki válaszát.25 000 ft gyerektartásban állapodtunk meg.azzal nem lesz baj,fizetni fog.az állítólagos barátnő sorsa meg el lesz intézve.ezt nem fogom annyiban hagyni.amúgy a volt párom kezdett ki vele,a csaj csak hagyta magát.és az a legrosszabb az egészben h mi mind egy munkahelyen dolgozunk,a pasi,a csaj meg én,és ha letelik majd a gyedem nekem elvileg oda vissza kell mennem dolgozni.tudom az még messze van,de már előre nem várom.és az még nagyon rossz h látom h szenved ő is nem csak én,de akkor meg nem kellett volna ezt tennie.segítségem van,méghozzá nem is akárki,a volt anyósom.ő teljesen a fia ellen van,és soha nem fogja elfogadni h ez történt,hogy ezt tette velem,velünk.nála töltöttem most is a picivel pár napot,és most hétvégén is nála leszünk.ha ő ne lenne......
2010. jún. 17. 22:48
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

legalább az anyja normális!biztos,h az ő fia?

huhhhh,csajszi,kemény idö elé nézel,de remélem hamarosan minden rendbe jön!a voltod egy ganély,az ilyet ne várd vissza kérlek,mert csak te fogsz meghunyázkodni minden miatt,mert attól való félelmedben,h megint letiplizik,ha valamit nem úgy teszel ahogy neki fekszik!a sors mindent elintéz,még őket is,kamatostul!a "barátnöd" egy f@szcibáló ribanc,tuti,h én elkapnám a száját és azt nem köszönné meg bárki is kezdte meg folytatta!milyen ember az aki ott hagy egy anyát az egyhónapos babájával,mert szegény szerencsétlen háttérbe szorult egy kicsit!csajszi,ezek már akkor is dugtak amikor te még pocakos voltál és csak arra vártak,h szülessen meg a gyerek,mert így már leléphetett!én nem hagynám,h lássa a gyereket,nem könnyíteném meg az életét

merre laksz?

2010. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hú...
2010. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
komárom-esztzergom megyéban élek.és tényleg nem voltak előjelek,ismerem annyira,észre vettem volna ha valami nem oké.és még a szülésnél is bent volt,meg sírt meg büszke volt.boldogok voltunk.
2010. jún. 18. 12:54
 28/28 anonim ***** válasza:

ja,lehet,h azért sírt mert végre eljött a letiplizés ideje!szerintem azért senki se hagyja el az egyhónapos babáját meg az anyukáját egy hónap multán,mert arra az idöre háttérbe szorult!ez csekély idö,h kiszeressen belöled!szerintem nagyon jól színészkedte a -nincs köztünk semmi baj-c. darabot és ezért nem érezted,h gond van!ennyi idö még ahhoz is kevés,h egyálltalán felfogd azt,h szülő vagy....

ez a pacák egy tetű,a jelenlegi muffja meg a tetű tetve!ne várd vissza,lesz olyan aki mindkettőtöket meg fog becsülni és kiáll mellettetek akármi van

2010. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!