Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első babámat várom szeptemb...

Az első babámat várom szeptemberre. Milyen pelenkát érdemes használni ami nem a legdrágább de még is jól megfelel és bírja a baba böre is?

Figyelt kérdés
Pelenka,popsitörlő

2018. júl. 5. 14:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Libero nálunk kifolyt, a Pampers bevált. Hosszú távon nem drága, mert nem kell 2 óránként cserélni. Akkor veszünk többet, mikor akciós.

Popsitörlő mindegyik jó volt, amit próbáltunk, nem volt semmi gond.

Viszont popsikrémből csak a patikai kevert vált be, a kisfiamnak minden mástól kipattog a feneke. :(

A lányom bírt mindent, sose volt piros.

Nem egyformák.

2018. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes a lányom és most épp Liberot használunk de ez vagy a 6. márka ami megfordul a fenekén. Az egyikből kijön a kaki folyton, a másik rohadt büdös áporodott szagot áraszt, a harmadik kicsapja a popsiját, vagy amelyik egy pisitől óriásira dagadt. Volt amelyik az összeset együtt produkálta (pampers). Szóval ki kell tapasztalni a te babádnak melyik lesz jó.
2018. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Én azt nem tudom felfogni hogy ha gyereket vállalsz akkor miert mindenbol a legolcsóbbat kell venni? Ha pl. neked nem jó a gagyi cola csak a coca cola kell akkor miert gondolod azt h a gyerekednek jo lesz a tescos vagy valami sajátmárkás szar? Ha te magadnak mindenből a legjobbat veszed akkor a gyerekednek is kijár...
2018. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkában törlőkben ugyan ezen az elven vagyok mint az utolsó. Spórolhatsz akár ruhákon, babakocsin, kiságyon is, ezeket használtan is megveheted, és kifoghatsz belőlük teljesen jókat. Na de a peluson spórolni? A pelenkának kell, a legkényelmesebbnek lennie ez nyújtja a legjobb konfortérzetet a babádnak, már ha jó -félét választasz.
2018. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó kettő...az olcsóbb miért feltétlenül szar? Van amelyik babának jobban bejön.
2018. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%
13as vagyok.. a 15től kérdezném: te a leggagyibb tisztasági betétet vagy akár tampont stb.. használsz? esetleg akik mosható pelust használnak nekik gondolom jó a "piros napokon" a vatta vagy valami mosható rongy is? na ezen gondolkozzatok el...
2018. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Pár éves a cikk, de én a lányomnál is és most a fiamnál is a rossmannos vagy a libero popsitörlőt hasznalom.

A fiamnál ami bevált a libero pelenka. Nem lesz piros a popsija. Lányomnál sokféle pelust próbáltam és a gagyi nevesincs pelusok mindig kicsípték a bőrét. Hiába krémeztem nem sokat használt.

2018. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

Újszülött kortól egészen a szobatisztaságig Pamperst használtunk végig bevált. Kipróbáltuk a Tescost, attól vakarózott, volt amelyik mindig kifolyt, elcsúszott, a Libero sem volt jó , mert elég vaskos és mindig elcsúszott rajta , bevágott neki.

Popsitörlőből kipróbáltunk vagy 20 felet, mind bevált.

2018. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg hozzászólást.
2018. júl. 5. 22:03
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
15-ös vagyok. Nem értem mi a probléma az olcsóbb termékkel ha egyszer bevállik? Pont egy "Pampersfan" anyukától kaptunk 1 csomag Aldis pelust, mikor a fiam kicsi volt. Magamtól ki sem próbáltam volna, de próba után csak azt vettem, nekünk annyira bevállt. És ha van lehetőség spórolni, miért ne? Egyébként ha már a tisztasági rutinomról kérdezel, volt idő, hogy csak az Ob tamponnal bírtam ki pár órát is. Mióta szültem, elég a dm-es saját márkás. A feladatát ellátja, nem gagyi (nekem). Lassan megint ott tartunk, minek szül gyereket, aki nem tud/akar drágább pelenkát venni... Agyrém.
2018. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!