Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyadik héttől érdemes...

Hanyadik héttől érdemes elkezdeni vasarolni a babának? Októberi lesz a kicsi

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnek vasarolni de kozben babonás is vagyok.

Érdekelne hogy ti hány hetesen vetettek meg az alap dolgokat?(baba kocsi, kisagy..)



2018. márc. 26. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is októberre voltam kiírva és nyáron kezdtünk vásárolni

Szeptemberben a ruhákat, mert akkor jöttek az őszi ruhák.

2018. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Babakocsit olyan 18 hetesen. Nagyon jó áron árultak az alomkocsit. Kisagyat a 35. Heten.


Vásárolgatni folyamatosan amikor meglattunk valamit megvettük. A két első bodyt 11 hetesen rendeltem meg. Nálunk nem volt olyan, hogy a listával mentünk és vásároltunk. Sőt úgy céllal csak kisagyat mentünk venni.

2018. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én a baba kocsit és a kisagyat már kinéztem neten és szerelmes lettem beléjük nagyon korai lenne meg ilyenkor meg venni? 😅
2018. márc. 26. 14:21
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem még nagyon korai a dolog, érdemes várni legalább a 6. hónapig. Ráadásul addig annyi akció lesz, annyi újdonság, csak győzzétek kiválasztani a temérdek áru közül.
2018. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En is oktoberre vagyok kiirva meg nem vettem semmit de mar nezegetem hol erdemes (webshopok)nezelodni meg nezek jofogason is ezt azt
2018. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem, miért néznek sokan babakocsit a neten (azt persze megértem, ha valamiért nem mozdulhat ki) :S Aztán meg panaszkodnak, hogy nem jó, és vesznek még vagy kettőt legalább. Mi fogtuk magunkat, elmentünk egy nagyobb bababoltba, és kipróbáltuk majdnem az összeset ott helyben. Az eladók is sokat segítettek. Amik megtetszettek (soknak már a fogása se volt jó), azoknak alaposabban utánanéztünk otthon, és csak utána vettük meg. Azóta is a legjobb döntés volt, amit kiválasztottunk, még egy gyereket simán kiszolgál majd.


Babakocsit mi 4 hónappal előtte, kiságyat 2 hónappal a születés előtt szereztük be. Én az utolsó trimeszter első hónapját használtam ki az apróbb dolgokra, mert nem akartam elsietni, és akkor még tudtam járni normálisan.

2018. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi is úgy tervezzük hogy elmegyünk és kipróbáljuk csak neten nézegettem hogy hol milyenek vannak és az alapján megyünk el kipróbálni szerencsére mindent egy helyen neztem ki amik megtetszett.
2018. márc. 26. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os.

Mi pld azért néztünk neten, mert vidéken lakunk.Azzal, hogy körbenéztünk Pesten mennyiért árulják kb 70 ezret spóroltunk még úgy is, hogy mi mentünk érte.Komolyan.


Én novemberre voltam kiírva és csak a 7 hónap után kezdtem vásárolni.Nem babonából, hanem mert addig nem éreztem szükségét.

2018. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vásárolhatsz! Engem nem érdekelt anno, hogy ki mit mond. Ha én úgy éreztem, hogy vásárolni szeretnék, akkor vásároltam.
2018. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb apránként beszerezni ezt azt mint a legvégén óriáshassal vizesedve ugrálni mindenért...

És nem egy összegbe megterhelni a pénztárcátokat..

2018. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!