Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első babámat várom szeptemb...

Az első babámat várom szeptemberre. Milyen pelenkát érdemes használni ami nem a legdrágább de még is jól megfelel és bírja a baba böre is?

Figyelt kérdés
Pelenka,popsitörlő

2018. júl. 5. 14:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Még egy voks a dm-es babylovera. Teljesen olyan mint a libero csak messze nem büdösödik úgy be pár pisi után és ugyan csak minimálisan de olcsóbb is. Nekünk ez a kedvencünk, vagyis a baba kedvence.
2018. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Én sz*r anya vagyok ezért is ( sokminden másért is), mert eredetileg is olcsóbb pelust vettem. Kórházba tescosat, otthonra dadásat. Pamperssel sincs semmi baj, csak émelyítő púderszaggal nyomják el a vegyszerezés szagát. Vettünk giga csomagot belőle, mert jó árban volt, hetekbe telt míg elfogyott és a púderszag elillant és maradt a fura szaga. Ott döntöttem el, hogy soha többet. Nekünk a pommette és a dada vált be, minőségileg pampers, libero, csak jóval olcsóbb. Nagyon szeretem a lidl, aldi és penny pelenkáit is, de kaptam müllerest is. A dm- mel és rossmannal az volt a baj, hogy a méretezése nem jó a babámnak. Az újszülött méret annyira pici volt, pedig bőven hataron belül született a fiam, hogy csak csípőig lehetett felhúzni a hosszú fiamra. Minden méretük bajos vokt, így búcsút intettünk egymásnak. A libero árilag nem éri meg, nem nyújt többet, mint a pommettés, max a csomagolása színesebb. Popsitörlőből is a dada vált be, de mára már mindegy milyen, sokfélét kapunk mindegyikből.

Vegyél olcsóbbat is, drágábbat is és el ne hidd itt egyeseknek, hogy emiatt sz*r vagy, nem anyának való, meg utálod a gyerekedet, mert hajlamosak egyesek ezt hinni gyk- n. Én pl " gyerekgyilkos" vagyok, mert tápszerrel etetem a fiamat, de soha, senki nem kérdezte meg miért.

2018. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. júl. 9. 08:52
 24/24 anonim ***** válasza:
Rózsaszín popsikenőcsöt ne használjatok!!!! Ismerős baba hetekig üvöltött, nem vették észre, hogy véres a vizelete!
2019. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!