Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar az ölemben...

Miért nem akar az ölemben enni (tápszer) a 4,5 hós babám? Csak ha leteszem az ágyra, a hátán fekve eszik, illetve éjjel az ágyában. Sír, amíg nem teszem le.

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez rejtély marad számomra is, de nálunk ugyanez a helyzet a mai napig, most 14 hónapos. Elfogadtam hogy neki így jó, szépen mellé fekszem amíg eszik, közben simogatom. Nem kell feltétlen ölben lennie, emiatt ne érezd rosszul magad, majd felveszed utána.
2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szopival is így volt, az is rosszul esett. Sírt, ha cicire tettem. Most is úgy fognám, annyira édes, amikor éjjel eszik és a végén ott alszik a kezemben.


De nem baj, hogy az ágyában eszik éjjel?

2010. jún. 17. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
velünk is ez volt. Én arra fogtam, hogy kényelmetlen neki a kezemben, mert kicsi a kezem, máshol szorítom, mikor fogom, egyszóval kényelmetlenül fekszik. Az apjánál semmi baja sem volt.
2010. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ez akkor van igy amikor melege van, legalabbis en ugy vettem eszre.
2010. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a meleg miatt tettem le az 5 hónaposomat. Úgy összeizzadtunk, hogy sajnáltam szegényt. Ebben korban már szeretnek mocorogni akár evés közben is, ha kézben tartjuk nem érzi szabadnak magát. Én most azt csinálom, hogy a pihenőszékbe teszem, kötöm, hogy szokja, és úgy etetem. A bűfiztetéskor ölelem magamhoz, ilyenkor élvezkedem:-)))
2010. jún. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!