Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi oka lehet, hogy a fiúk...

Mi oka lehet, hogy a fiúk rosszabb alvók, mint a lányok? Ma olvastam Vida Ági blogjában, többször is leírta a válaszaiban.

Figyelt kérdés

[link]


Most nem volt már időm konkrétumot megkeresni, bocsi.


2010. jún. 18. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem a 15 hónapos lányom sokkal rosszab alvó volt/van, mint a fiam volt annyi idősen, illetve kisebbnek.
2010. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség. A fiam aludt mint a bunda a lányom nem.
2010. jún. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak fiam van, de gyönyörűen alszik éjjel. 3 hós.
2010. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem volt 6 hetes a kisfiam, amikor végigaludta az éjszakát a kisfiam. Egy ideje még csak azért sem kell bemennem hozzá, mert szomjas: ágyában van egy kis víz, és kiszolgálja magát. (8,5 hónapos)
2010. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mást mond a tapasztalat: a fiam remek alvó 3 hónapos kora óta, a lányommal a mai napig (8hós) nem aludtunk át éjszakát...
2010. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiam úgy 4 hónapos koráig szinte csak aludt és evett, utána nagyon rossz alvó lett. Azóta is. Lányom az első 3 hónapban volt iszonyúan rossz alvó. Azóta nem lehet reggelente kiásni az ágyból, jól és rengeteget alszik. 4 és 2 évesek.
2010. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet.Igaz fiam van,lányom nincs,de ez nem nemfüggő.
2010. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!