Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek, hogy mik ezek a...

Segitenétek, hogy mik ezek a pöttyök a babámon? Küldök képet hogy megnézzétek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kép????????????
2010. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hol a kép??????
2010. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyébként meg inkább a gyerekorvosnak mutasd meg, mert ő jobban ért hozzá
2010. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tom hogy kell képet felrakni :(

??

2010. jún. 18. 10:33
 5/11 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem tudok most elmenni mert szakad az esső.:(
2010. jún. 18. 10:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád hol a pöttyök,hogy néznek ki,és van e más tünete?Ja és mióta tart?
2010. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu


Feltöltöd a képet, és ide belinkeled egy kommentedben.

2010. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én számtalanszor voltam gyerekkel is orvosnál és még ő sem tudta megmondani milyen pöttyök azok (volt egyszer hogy azt mondta allergia és vírusfertőzés volt) meg volt hoy csak annyit mondtak nem fertőző betegségből eredő pöttyök. Én jártam egyszer félévig kezelésre pöttyökkel de nem tudták mitől van, pedig az bőrgyógyász adjunktus volt. Honnan tudná bárki is megmondani egy képből?
2010. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4,5 honapos az arcán meg a kézfején most 2 napja tart de tegnap még nem volt ennyi.
2010. jún. 18. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:

anyatejes? Vagy kap mást is? Volt-e láza? Az én babám most esett át a 3napos lázon (ez egy vírusfertőzés) és most, hogy elmúlt a láz, jöttek a kiütések, arcán, kezén, pociján és a hátán.

De lehet ez bármi nálatok, ételtől, mosóportól, vagy te ettél olyat, de még a te hormonjaidtól is, amik a tejjel kerülnek át a babába. Ezért is írtam az orvost, ők okosabbak.

Második válaszoló

2010. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!