Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A libero pelus vastagabb,...

A libero pelus vastagabb, mint a pampers? Melyik a legkisebb kiszerelés belőle?

Figyelt kérdés
Rendeltem termékmintát belőle, de egy hónapja nem érkezett meg. Méretváltás előtt gondolkozom, hogy kipróbálunk több pelust, lassan ez az egy marad, amit nem sikerült kipróbálni. Sajnos még mindig a pampers a nyerő.
2018. júl. 11. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Mekkora babára lesz? Amúgy ha jól tudom,25-30 körüliek a legkisebb kiszerelések. Attól függően hányas méret. Viszont a Liberónál a méretek nem mérvadóak.Mi Pamperst használtunk,de előfordult,hogy egyszer-egyszer vettünk Libero-t.Kicsi méretezésű,egyel nagyobb kellett belőle,mint amekkorát pampersből használtunk. Más anyaga van,de nedvszívása kb.mint a pampersé. Nekünk nem vált be,mert 2 nap alatt vörös lett tőle a lányunk bőre.
2018. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Dehogy kisebb!

Libero után próbáltam Pamperst, itt azt írták ne 6-ost, 5-öst vegyek, ajándékozhattam is el a csomagot, mert jóval kisebb volt a 6-osnál.

2018. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
7 hónapos, kb 8,5 kg, 69 cm, jó combos baba, most kezd rá kicsi lenni a 3-as pampers.
2018. júl. 11. 08:44
 4/16 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, neked melyik vált be végül ? :)


Köszi a válaszokat!

2018. júl. 11. 08:48
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Mivel a Pampers-nél az 5- ös után az 5+ jön,nem a 6. Szóval két mérettel vettél kisebbet.
2018. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónapos, 8,5 kg körül van, (nem tudom elérze-e ezt a súlyt, a héten mérünk) és Libero 4-est használunk. Születésük óta Loberozunk, a pampersből kifolyt a pisi a fiamnál, a lányomnál nem. Ő is 8 hónapos, de a súlya 7,5 kg körüli, nála is Libero 4-est használunk.
2018. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös, premium care-ből ugyan nincs 5+, szóval mellé ;)


Kérdező, maradtunk a liberónál.

De a babylove is elég jó combos babákra.

2018. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a zöldet használtam,nálunk volt az egy méret különbség.Ennyit erről.
2018. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

" lassan ez az egy marad, amit nem sikerült kipróbálni. "


Itt egy zacskó pelenkáról van szó hát vegyél egy zacskó pelenkát aztán próbáld ki. Most egy hónapja a termékmintát várod? Ha már a pelenka megvétel is gondot jelent, akkor mi lesz később??

2018. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, igen egy honapja a termekmintat varom, meg egy honapja vadaszok par db kimaradt pelusra. :D

Nem okoz gondot a vasarlas, de en akarhol neztem, csak 80 db koruli kiszerelest talaltam, annyit meg nem akarok megvenni, mivel csak probalni szeretnem. :D

Utoljara az aldisbol vettem egy teljes csomaggal, nem tudtam elhasznalni, mert annyira utaltam. Honapok ota arulom a bontott csomagot, de a kutya nem viszi el, mert kertvarosban lakunk, ide nem jonnek ki erte.


Little angel, dm, rossmann, lidl, tesco, bella happy, premium care, meg vmi masodosztalyu pelus, ezekbol mind sikerult nehany darabot vennem, es orulok, hogy nem vettem mindbol teljes csomagot, mert a tescoson kivul egyiket se tudtam volna elhasznalni, annyira nem jott be.

2018. júl. 11. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!