Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A libero pelus vastagabb,...

A libero pelus vastagabb, mint a pampers? Melyik a legkisebb kiszerelés belőle?

Figyelt kérdés
Rendeltem termékmintát belőle, de egy hónapja nem érkezett meg. Méretváltás előtt gondolkozom, hogy kipróbálunk több pelust, lassan ez az egy marad, amit nem sikerült kipróbálni. Sajnos még mindig a pampers a nyerő.
2018. júl. 11. 08:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ja, a puffies kimaradt.


Többieknek köszönöm a választ. :)

2018. júl. 11. 11:14
 12/16 anonim ***** válasza:

A Pampers puhább szerintem, de alapvetően mi inkább Libero pártiak vagyunk, mert a hátán is jobb a gumírozás.

Viszont a Pampers bugyi pelenkái - ami nem oldalt csatos hanem bugyis - na azokat imádom! A legegyszerűbb és legpasszosabb pelus a világon!

2018. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24-30 db-os a legkisebb kiszerelés. Valóban vastagabb a pampersnél, mi mindkettőt szoktuk használni. És méretben is van egy számnyi különbség. Mi szeretjük, rettentő jó a nedvszívó képessége. Merem javasolni, hogy próbáljatok ki egy csomaggal.
2018. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi, és ezt a kisebb kiszerelést hol lehet kapni? Tescoban, rossmannban, dm-ben, intersparban neztem eddig, ott nem volt.
2018. júl. 11. 13:09
 15/16 anonim ***** válasza:

A környezetünkben mindeni Pampers párti volt, de mikor kipróbáltuk a Libero-t, soha többé mást! Többször rendeltem termékmintát, ám sosem érkezett meg. Szerintem elvész a postán...

Nyugodtan vegyél neki, nem fogsz benne csalódni. Rossmannban, Rossmanó kártyára érdemes

2018. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kipróbaltuk es egyelőre szimpatikusabb, mint a pampers. :D

Kicsit lóg, ha megtelik, jobban, mint a pampers, de ezt leszamitva szerintem jobb. Bár csak pár napja használjuk, felváltva a pamperssel, a pamporssel mar volt kirobbanó sikerünk, a libero bent tartott mindent. :)

Ha nem pirosodik ki tőle a popó, szerintem valtunk erre.


Köszönöm mindenkinek a választ! :)

2018. júl. 19. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!