Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom szerint nem lánynév a...

Anyósom szerint nem lánynév a Zoé! Nem nagyon tetszik senkinek a családban? Nem akarunk variálni nem kellett volna még bejelenteni?

Figyelt kérdés

26 hetes vagyok.

úgy gondoltuk nem titok

de eddig nem nagyon tetszett senkinek

Még azt is megkérdőjelezték lánynév e.


2018. júl. 11. 12:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mi nagyon hamar elmondtuk mit szeretnénk ha lány lenne és bár mi még gondolkoztunk volna már születése előtt mindenki így beszélt róla, ezért inkább már nem változtattunk rajta.

A Zoé nagyon gyakori, én hasonló hangzású ritkább nevet keresnék neki de ti tudjátok. :)

Boldog babavárást!

2018. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi is bejelentettük ilyentájt és a mi fiúnk neve se tetszett senkinek, de minket hidegen hagyott, mert örültünk, hogy mi ketten dűlőre jutottunk és nekünk tetszett :) A Ti gyereketek, a Ti jogotok eldönteni hogy hívják. Bejelenteni meg akkor jelentitek be, amikor Nektek tetszik...ez tényközlés és nem kérdés, nem?
2018. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

téged fognak megkérdezni, nem az anyóst.

amúgy, nekem sem tetszik, a hosszabb nevek tetszenek, és mostanában nagyon felkapott lett.

2018. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név:)
2018. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is ronda név, de a saját gyereknek olyan nevet adtok, amilyet akartok, jogotok van hozzá, anyósnak meg véleményt mondani van joga.
2018. aug. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!