Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem bírok 5 hónapos...

Miért nem bírok 5 hónapos lányommal 3napja?

Figyelt kérdés
éjszaka óránként felkel,csak akkor alszik vissza ha adok neki cicit.egész nap sír,egyfolytában kézben akar lenni!de van hogy kézben is sír!!már teljesen ki vagyok!!!még wc-re sem tudok eljutni!miért csinálja ezt?
2010. jún. 18. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A foga jöhet,esetleg ez az összevissza időjárás készítheti ki őket.Nem is csoda,mi felnőttek se tűrjük jól.
2010. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! nekem 6 hónapos a lányom, de ugyan ilyen gondokkal küzdök mint te. némely percbe úgy érzem hogy sírva rohanok ki a világból, ráadásul én is feszült vagyok reggel óta.

sztem front jön..

2010. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, az is lehet hogy most jött elő nála a szeparációs szorongás (6. hónap körül jön elő). ez megzavarhatja ám. az enyém már 18 hós, de még mindig minden egyes nagy változásnál pár nap tiszta diliben telik el, legutóbb amikor beléptünk a dackorszakba, akkor volt jópár nap hogy nem lehetett vele bírni, se enni ,s e aludni...aztán nagyjából visszajött a rendszer, legalbbis az alvásban biztosan. de lehet a foga is, meg az időjárás is.
2010. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4,5 hós kisfiam is kb. ezt csinálja, időnként már a sírás kerülget. Eddig minta baba volt. De ha kimegyek nyöszörög, sír. A kezemben lenne egész nap. Az éjszakákról ne is beszéljünk.
2010. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én 6,5 hós fiam is ezt csinálja 1 hete. Nálam van anyu 2 napig, így egy kicsit tudok pihenni, de már én is teljesen kész voltam. Egész nap kézben akar lenni, főzni sem tudok Neki, így marad az üveges bébiétel.

2 naponként az is csinálja, hogy kb. 1 órán át ordít, semmivel sem lehet megnyugtatni, még a telefonommal sem, amit egyébként imád. Addig ordít, míg elalszik a vállamon. Egyébként sosem altattam kézben. És még sorolhatnám...

2010. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

miért nem hagyjátok ezeket a sírós babákat szabadon mozogni a lakásban, vagy ha még nem másznak, miért nem viszitek magatokkal a konyhába vagy akárhova. én soha nem tettem kiságyba a babámat, csak éjszakára.


csak egy ötlet.

2010. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:26-os vagyok, ha kiviszem a konyhába a pihenőszékbe (mivel még nem ül, nem mászik) pár perc múlva el kezdi feszíteni magát, hogy már nem akar ott ülni, majd ott is nyöszörög. Szóval kézben szeretne lenni. A szobában leterítettem neki egy nagy paplant, arra tettem a játszószőnyeget, cserélgetem a játékokat, de most ezek sem kötik le. (a paplan azért kell, mert a sarka annyira kopott, a szőnyeg alatt parketta van, rossz volt hallani, ahogy kopog a kicsi sarka)
2010. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hós anyukája vagyok megint. én is mindig kiviszem magammal a lányomat a konyhába pihenőszékbe, de néhány napja nekem se marad, soha nem hagyom a kiságyba, hogy na akkor most maradj itt
2010. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!