Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pörköltet szeretném megkóstolt...

Pörköltet szeretném megkóstoltatni a 16 hónapos lányommal, hogyan készítsem el, hogy íze is legyen, de ne legyen túl fűszeres sem, milyen fűszereket hagyjak ki belőle?

Figyelt kérdés
Én vegetát, borsot, majorannát, piros aranyat, és pörkölt ízesítő krémet teszek bele. Ezekből melyek azok, amelyek inkább ne tegyek most az ételbe?
2011. jan. 26. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos már mindent ehet. Kisfiam 10 hós kora óta azt eszi amit mi, pörkölteket is.
2011. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan csinálhatod már úgy ahogy ti is eszitek.

Én babóm már 11 hónapos kora óta azt esz amit mi.

2011. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én legkisebb fiam is 11 hónapos, épp tegnap is pörköltet evett. Pörköltízesítő krém sztem felesleges, tiszta só.. anélkül is finom :-)
2011. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Éljenek a pörköltevő babák!:)
2011. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kisnita ***** válasza:

Az enyém is szereti. :) Egy éves nem volt, de már úgy ette a nokedlival hogy öröm volt nézni :)

Simán adhatod már neki úgy ahogy ti is eszitek.

2011. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én 13 hósom is evett már pörköltet nokedlival.


Mondjuk erről a pörkölt-ízesítőről még nem is hallottam, én inkább sok hagymát párolok alá, meg apróra vágott zöldpaprikát és paradicsomot. Vegetát sem teszek bele...

2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy olajon megpirítom a husit majd rá hagymát azt is egy picit, aztán pirospaprikát teszek rá egy pici só , bors és ennyi.
2011. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én adok pörköltet a lányomnak, de nem teszek bele ilyeneket.

Nálunk: hagymát olajon üvegesre, rá a husi, aztán a pirospaprika (kicsit visszafogom magam), felengedem vizzel. Bele paradicsom, fokhagyma, só (szintén visszafogottan). Ennyi. Nagyon finom.

Vegeta, piros arany, pörkölt izesiő... ha eddig nem adtál neki pörköltöt sem, akkor ezeket a mü dolgokat se add neki.

Persze te tudod, de én igy szoktam csinálni és isteni., és nincs benne semmi mü...talán az olaj.

2011. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak hagymát, pirospaprikát, fokhagymát, majorannát, és sót tennék bele. Mondjuk magunknak is így csinálom.
2011. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én hagymár,pirospaprikát s csemege pirosaranyat teszek bele és egy pici sót.

Én még nem adtam a 13 hónapos kisfiamnak.

2011. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!