Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danoninot, Danone natúr...

Danoninot, Danone natúr joghurtot biztosan adhatok 10 hósnak? Az alábbiak is vannak benne.

Figyelt kérdés
A Danoninoban tejszín, tejfehérje, a natúr joghurtban tej, tejpor, amik nem igazán tetszenek. Úgy tudtam eddig 1 éves kor alatt tejszín, tejföl nem adható (doktor nénink mondta). Viszont úgy emlékszem itt már töbször olvastam, hogy 9-10 hósank simán lehet pl a Danoninot adni.
2010. jún. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szia. Én a lányomnak 8hónapos korában kezdtem el adni az aktívia natúr joghurtot gyümölcsel. Danonínót nem javasolta a dokink, nem kérdeztem miért, bízom benne. A mai napig nem adok neki, csak natúr joghurtot, abba is én teszem a gyümölcsöt.
2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A danoninoban nicsen joghurt kultura, míg a többi joghurtban van. Az én lányom is 10 hónaposan kapta a danonimot, mert csak attól nem pattogott ki, de 1 évesen már mindenféle joghurtot megehetett nem volt tőle baja. Nekem úgy nem ette meg lányom ha natur joghurtba tettem gyümölcsöt.

Szerintem minden anyánál előjön hogy ideje lenni adni a babának joghurtot de nem mer! Aztán elöbb utóbb ad neki, ha kipattog akkor 1-2 hónapig hanyagolja a dolgot, majd ismét próbálkozik. Ugyan így leszel az eperre málnával dióval kenyérrel stb :)

egyébként benne van a hozzátáplálási táblázatban hogy 8-9 hónapos kortól joghurt túró adható végülis a danonino is egy joghurt jellegű dolog

2010. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi tegnap kezdtük el a natúr joghurtot bevezetni, gyümivel. Én natút Danone-t vettem. 8 hónapos a lányom. A doki a Danoninót nem ajánlotta és más gyümiseket sem, a natúrt kell gyümivel adnom, úgy egészséges, cukor, szinezék mentes.

A Danone aktíviát nem szabad 2 éves kor alatt adni, a gyártó maga sem ajánlja.

Ezt a honlapjukról másoltam ide:

"Gyerekek is fogyaszthatják az Activia® termékeket?

Amennyiben a gyermek elmúlt 2 éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható."

2010. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Activia 2 éves kor alatt nem jó, a gyártó is felhívja figyelmet8bifiduzs miatt) a Danonino meg tele van mindenféle nem természetes anygaggal, 10 hónaposnak nem a legidálisabb.

vegyél sima (nem activia) joghurtot, tegyél bel te otthon gyümölcsöt, túrót.

Én csináltam már magamnak is istthon gyümölcsjoghurtott(főleg mikor terheségi cukrom volt) és százszorta finomabb, mint a bolti.

2010. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
7-8 HÓNAPOS KORÁTÓL ADTAM A DANONINOT. 8-9-10 TEJSZELET, PARADISO, PINGUI
2010. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
ááá megőrülök az olyan "buta" anyukáktól, akik cukros sz.arokkal tömik a gyereküket 9-10 hónaposan... még egy 2 évesnek is baromira egészségtelen... nem igaz, hogy nincs idő otthon kotyvasztani cukormentes, színezék és tartósítószer mentes édességet a babának!
2010. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!