Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek hőmérséklet...

Van valakinek hőmérséklet figyelője? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Linkeltem egyet, hogy tudjátok miről van szó:

[link]


2010. jún. 18. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez mire jó? Úgy értem, minek állandóan tudni hogy mennyi a hője a babának? Nem is értem, pelusára csípteti valaki ezt a kütyüt a babájának?

Bocsi, hogy értetlenkedek, de ezt kissé túlzásnak tartom. Persze ha a baba beteg (betegen született, sérült) estleg akkor még megértem.

2010. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nincs, de nem is tartom jó ötletnek. Max addig tudod használni amíg nem forog a baba. Utána már úgyse türné meg magán. Eggyet értek az elöttem szólóval.

2010. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amikor lázas volt a babám sűrűn mértem neki.Többször előfordult, hogy egy percen belül felugrott a hője 39 fölé.Megmértem neki, akkor még csak 38 akármennyi volt mindig.Úgy gondoltam, mégegyszer megmérem.Rögtön visszatettem a lázmérőt, és láttam a nagy ugrást.Engem ezért érdekel.

Éjjel sem kellene mindig felkeltenem.A fülhőmérőnk nem ér semmit.

2010. jún. 18. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok!

ez azért jó, mert mikor éjszaka alszik a baba, nem kell ébresztgetni hőt mérni.

Nálunk a nagyoknál is jó szolgálatot tesz, ha betegek.

a másik, hogy a fülhőmérő sose azt mutatja, amit a higanyos, a gyerekekbe meg semmit nem vagyok hjlandó beledugni, hogy pontos értéket kapjak.


Én ezért választottam ezt

2010. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó pedig a maghőmérséklet az igazi nem véletlenül van kitalálva. Ez nem egy perverz alak ötlete volt.
2010. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 19:09

valamelyest konyitok hozzá, jó pár évig oktaták az egyetemen


mégis perverzionak tartom, és nem vitát szeretnék kirobbantani


Éljen a lázfigyelő!!!

2010. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez is egy abszolult felesleges plussz amit a gyerekre lehet költeni.

Én meg tudom úgy mérni a sima(NEM HIGANYOS)hőmérővel a babám hőjét ha lázas, hogy fel sem kel rá,nem vennénk ilyen baromságokat.

Amúgy meg ki tudja ez a hőmérséklet figyelő mennyire pontos..

2010. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megvettem, kipróbáltam és egyáltalán nem jött be! Ha lázas a gyerek, azonnal érzem, hogy melegebb a megszokottnál! Fülhőmérőt használunk, ami valóban nem mindig ad pontos adatot, viszont legalább azt mutatja hogy tényleg lázas-e a gyerek, és azért szeretem még, mert pillanatok alatt túl vagyunk rajta!Én sem szerettem soha fenékbe dugdosni amúgy a lázmérőt, az első babámnál még megtettem, de a másodiknál és a harmadiknál már nem! Egyszóval én nem venném meg a helyedben!
2010. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor hanyagolom:)
2010. jún. 19. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!