Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap mentek sétálni a...

Minden nap mentek sétálni a babátokkal?

Figyelt kérdés

Egy éves lesz a kisfiam pár héten belül. Eddig nagyjából minden nap mentünk valahova. Van hogy reggel megyünk intézni a dolgokat, délután meg sétálni vagy játszótérre, de elgondolkoztam, hogy gyermekvallalas előtt voltak olyan napok az életemben, amikor csak itthon voltunk... Mert, nehéz hetem volt és jól esett. Vagy mert rossz volt az idő, dolgom volt itthon, beteg voltam, stb.. Mióta anyuka vagyok, olyan rossz érzésem lenne ha egy nap nem mennénk valahova, mindig elindulok, mert úgy érzem végül teljesnek a napom ha mutattam a gyereknek valamit aznap is a külvilágbol.. Nyilván a kisfiam is ehhez van szokva, szeret sétálni. Eddig akkor nem mentünk sehova amikor azok a nagyon erős hidegek voltak a télen.


Ti szoktatok ilyen "otthon döglős" napot csinálni gyerekkel? Ha igen, milyen gyakran? Néha szívesen csinalnam, ő meg el lenne valószínű a játékával.



2018. júl. 22. 14:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mit kell eldonteni 1es? Ha felfognad a kérdést az jó lenne. Írni nem kell ám ha olvasni se tudsz.
2018. júl. 22. 15:00
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem tiltják már ki a moderátorok.
2018. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az enyém már nem baba, de 20 hónapos koráig minden áldott nap mentünk, ő nem szeret bent lenni. Most volt 2 éves, előfordul, hogy nem akar sétálni csak az udvaron játszani. Mostmár, ha megyünk akkor gyalog jön, nem szeret már babakocsizni. Egyébként, ha nem szakad az eső, csak mondjuk csepereg is kint van esőkabát és gumicsizma. Én is igényeltem a sétákat, ilyenkor kapcsoltam ki, legalábbis mikor babakocsival mentünk. Így, hogy gyalogol nagyon kell rá figyelni. Ez a te döntésed, ha van kedved mentek, ha nincs nem. A lényeg, hogy levegőzzetek minden nap.
2018. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Néztem most milyen frappáns válaszokat ír másoknak is. Jó, hát ő biztos nem jár el sétálni minden nap. Ott ül a gép előtt vagy a telefonja előtt és ide ontja a fost. Na.. Ezt nem akarom én, hogy az én gyerekem is egy ilyen monitorfuggo, passzivagressziv, másoknak beugato majomgyerek legyen, mint ez az 1es, de azért néha jó lenne egy pizsiben lenni egész nap itthon.
2018. júl. 22. 15:08
 5/19 A kérdező kommentje:
4, sajna nekünk nincs kertünk, ha lenne szuper lenne. Vtunk már ma lenn, vásár volt. Kimentunk hordozóval kora reggel, aludt benne egy jót. Ő nem megy még magától, max. ha kapaszkodik a kocsiban (úgy szokott). Nekem is általában jól esik menni. Kis eső engem sem tantorit el, van esovedonk.
2018. júl. 22. 15:13
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
Azt kell eldöntened,hogy viszed,vagy sem
2018. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkozz másokkal, meg mit "kell", akkor menj sétálni, amikor jólesik.
2018. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Szoktam setalni,focizni,nem ulok a gep elott,de a haverjaim taborban vannak...
2018. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jáá, nem a mások miatt. Csak kíváncsi vagyok másnál hogy van ez. Sztem. Teljesen rendbe van mindkettő.


JamesHuntNiki, senkit nem érdekel, még a haverjaidat a táborban sem. Olyan kérdésekre válaszoljal amihez értesz, vagy amit tapasztalat alapján meg tudsz válaszolni. Gyereked nincs, akkor meg? Sicc öcsi. Továbbra sem kérdés, hogy menjek vagy se, azt el tudom dönteni magam is, köszi.

2018. júl. 22. 15:21
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg,akkor miert irtal ki rola kerdest?
2018. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!