Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti minden nap mentek sétálni...

Ti minden nap mentek sétálni a babátokkal?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár már nem baba,de amúgy általában igen,sőt legtöbbször de-du is. Kicsiként alig vittem,nem is volt el a babakocsiban,nem is tud aludni sehol az itthoni saját ágyán kívül.Ha visszatekerhetném az időt,akkor bizony vinném minden nap.
2015. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden nap megyünk, míg jó idő volt mentünk délelőtt-délután, most csak 1x.
2015. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol így, hol úgy. Ha jó idő van, van olyan hét, hogy minden nap megyünk boltba legaláb (messzebb).

De mi Budapest viszonylag forgalmas részén lakunk és rosszul vagyok hogy a dízelgőzben kell a gyereket vinnem a parkig is, szóval mi inkább hétvégékre koncentráljuk a levegőzést és elhúzunk vidékre. Hétköznap is megyünk persze, de nem csak úgy, céltalanul. Ha nagyon szép idő van, akkor ezen felül játszótérre is elmegyünk bevásárlás előtt, általában hétköznap egyszer - kétszer. De inkább péntektől vasárnapig van levegőn, olyankor órákig is, ha nem szakad az eső. 1 éves

2015. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a nagyon szélsőséges időjárás kivételével minden nap
2015. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában igen, minden nap van valami dolog úgyis (posta, bolt, akármi) ahová gyalog megyünk. De vannak napok amikor semmi kedvem kitenni a lábam, a mai is ilyen :/
2015. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden nap vittem kicsinek is, most 2 éves és igényli.
2015. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!