Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Manduca...

Mi a véleményetek a Manduca kengururól? Tényleg jó újszülött kortól? A nyári melegben nem kényelmetlen a babának? A másik hordozó a cybex fekvőkenguru ami érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle kengurut nem javaslok, mert a babának csípőből lóg benne a lába, ami nem kedvez a csípőízületi vápa megfelelő kialakulásának.


A Manduca viszont nem kenguru, hanem egy ázsiai kötős hodozó csatos változata. Ebben a baba a popsiján ül, a hordozó egészen a térdéig megtámasztja a lábát, az nem lóg csípőből, sőt: épp a helyes csípőtartásban van, mintha terpeszpelenkát hordana.


Azt mondják, hogy újszülöttkortól jó, de igazából onnantól javasolt, hogy a baba tudja tartani a fejecskéjét: kb 4-6. hetes kortól. Bár a Cybexben akár fekve is hordozhatod, ülve viszont nem más, mint egy kenguru. A Manduca sokkal jobb választás. Az egy nagyon jó csatos hordozó.

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz, tényleg nagyon jó a Manduca babahordozó. Biopamut anyagból készült, mosógépben is mosható és 20 kg! a terhelhetősége. Tehát igaz, hogy nem túl olcsó, de ha azt vesszük jobban ki tudod használni, mint a többi kengurut és még egészségesebb is ebben cipelni őket. Egyébként nekem van egy eladó teljesen új Manducám, ha érdekel. Sajnos az én fiam (6 hónapos és 8 kg) nem akar benne maradni, mert egy kicsit későn vettem meg. Pedig leszakad a karom, a hátam sokszor, de én elszúrtam sokkal elöbb hozzá kellett volna szoktatnom. Szóval ha érdekel megegyezthetünk egy mindkettőnknek megfelelő áron.
2010. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia. en is csak jokat hallottam a Manduca hordozorol! A baratnom is hasznalja es a baba is nagyon szereti, mar kirandultak is vele viszonylag hosszabb 5-10km-es turan.


Mennyiert adod el a ahsznaét Manducat? engem erdekelne, most szeretnek venni.

2010. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!