Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tökfőzeléket főztem ebédre 10...

Tökfőzeléket főztem ebédre 10 hónapos babámnak, cukrot is tettem bele, kicsit édes lett, nem lesz baja a cukortól? Vagy inkább hígítsam neki valamivel, mondjuk krumplival, hogy ne legyen annyira édes cukros?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a tökfőzelékbe sosem teszek cukrot, ahány ház annyi szokás. Mi baja lenne a cukortól? Nem vírus hogy baja legyen tőle :)))Krumplit ha teszel be nagyon össze fog állni cupákká és nem biztos hogy meg fogja úgy enni. Én odaadnám így ahogy van aztán legközelebb jobban figyelnék hogy nehogy megint annyit cukor menjen bele.

15 hónapos kislány anyukája :)

2010. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen, kicsit megszaladt a cukor. felénk így csinálják, nekem pedig ez volt az első igazi tökfőzelékes akcióm. hát, nem biztos hogy bejön:)
2010. jún. 19. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne tegyél bele krumplit, mert azok között is van édesebb fajta!Ha nem ízlik neki, nem fogja úgysem megenni.

Nálatok tesznek bele cukrot?Ahány vidék, annyi szokás.

Nálunk inkább csak kaprot szoktak, plusz sót.Én a sót kihagyom a babáméból.

2010. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz!!!!!!
2010. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
főztem hozzá krumplit, így egész jó lett az íze. remélem megeszi. annyira már nem édes, és nem is lett annyira ragacsos miután összeturmixoltam. köszönöm a válaszokat, szép napot Nektek!
2010. jún. 19. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
már túlvagy rajta, de azért leírom, hogy én is tököt főztem ma a kilenc hónapos fiamnak tojássárgájával és rizzsel.Én a rizst is tudtam volna ajánlani a krumpli helyett, de azzal is jó.
2010. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!