Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia egy 5 hós...

Mit kell tudnia egy 5 hós babának? Tényleg az lenne jó ha egész nap hason lenne. Nem elég napi többször 10-15 perc?

Figyelt kérdés
Még nem fordul meg, de már nem sok hiányzik hozzá! Megkapaszkodik a kezembe ülésbe majd állásba emeli fel magát! Szépen emeli hason a fejét,próbálja eltolni magát a lábával, jól nyúl a tárgyakért, valamikor a földről is felveszi őket! Sokat mosolyog gőgicsél.
2010. jún. 19. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hósan csak hason volt a babám. Nem volt hajlandó hanyat lenni. Letettem és már át is fordult. Minnél többet van hason anál erősebb lesz.
2010. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4,5 hós és állandóan hasra fordul, vissza még nem sajnos, akkor van nyöszörgés, ha megunja.

Szerintem elég, ha annyit van hason, úgy is nem sok híja és ő is hasra fog fordulni.


Ezt tegnap linkeltem be, ha gondolod, próbáld ki.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan erre gondoltam:


http://www.youtube.com/user/mozgasfejlesztes#p/u/3/zx1Lt69W4PU


A Pető Intézet oldalán találtam.

2010. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi kisfiún 28-án lesz 5 hónapos, a hathetes csípőszűrésnél mondták, hogy legyen sokat hason, azóta csak hason alszik, és nagyon megerősödött, kb. 2 hete forog minden irányba, és négykézlábra húzza magát, próbál mászni.szerintem azért erősödött meg, mert sokat volt hason-de azért nem egész nap, csak napközbeni alváskor
2010. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom sosem volt hason, illetve nagyon keveset, mert nem szerette. Aztán pont 5 hónaposan megfordult, azóta állandóan hason van, lehet, hogy nálatok is így lesz.
2010. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam se volt szinte soha hason, mert utálta. Erőltetni meg nem akartam nagyon, mert rengeteget bukott és ha hasra raktam akkor mérgelődött és mindent kihányt :(


Ehhez képest 3 hónapos kora előtt megtanult hasról hátra, 4 hónaposan meg hátról hasra fordulni. 5 hónaposan már forgott rengeteget oda-vissza, a hasán körbe stb. Azután már szinte csak hason volt, amint leraktam, hasravágta magát. Úgyhogy szerintem nem kell annyira erőltetni a dolgot. Én is próbálgattam persze mindig egy kicsit, de ha nagyon felhergelte magát, akkor inkább visszafordítottam. Mégis megtanult hamar forogni ;)

2010. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi a válaszokat. Már próbálkozott, de mindig egy pici hiányzott a sikerhez. Megnéztem ezt a videót, próbálgattam vele a hátról hasra verziót...délelőtt még segítenem kellett kicsit neki, de este fürcsi után meztelenül még egyszer-kétszer "gyakoroltunk" és egyszer csak hipp-hopp megcsinálta! egyszer sikerült neki eddig, de az oldalra fordulás és anyához apához bújás már nagyon megy neki! Hihetetlen jó ez videó. Nagyon szépen köszönöm!
2010. jún. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!