Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viselkedés változás csecsemőnél?

Viselkedés változás csecsemőnél?

Figyelt kérdés
Kislányom 13 hónapos, mindig is nagyon nyugodt baba volt, simán eljátszik a játszószönyegén, én csinálhatom a házimunkát, vagy bármit, nagyon kedves és jókedvű, mosolygós. Három napja teljesen megváltozott a viselkedése, folyton ordít, ledobja, magát a padlóra, állandóan a nagyanyjával akar lenni, pl. ha nekiáll bőgni és én, vagy az apja felvesszük ordít tovább és nyújtja a kezét a nagyanyja felé (már ha ő éppen itt van nálunk, ha nincs akkor ordít a végtelenségig), mindig is jóban voltak persze, de azért eddig a szüleit sem utálta. Tapasztalt valaki hasonlót, hogy 1 éves kor után ennyire megváltozzon a viselkedése? Arra is gondoltam, hogy elviszem a gyerekdokihoz. Szerintetek?

2018. júl. 28. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek tartom, hogy a kisbabáknak erősebb az intuíciójuk; mert ők még most születtek le nemrég a "Mennyből", és így nekik lehet, hogy még erősebb a kapcsolatuk vele, a mindenséggel, az univerzummal. És lehet, hogy pl érzi, hogy pl a nagyanyja öreg, vagy valami, és nemsokára ott kell, hogy hagyjon titeket, hogy Hazamenjen a Mennybe. (Én ezt nem tudom, ez csak egy ilyen tipp.) És hogy akkor esetleg ki akarhat használni minden alkalmat, hogy vele lehessen, mert utána még olyan 80-90 évig nem fognak találkozni. De ez tényleg csak tipp, meg ez kicsit olyan ezós-spiri magyarazát lehet esetleg, de szerintem ez is egy lehetőség, hogy ez van a háttérben.
2018. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*Ha meg még nem öreg a nagyika, akkor is lehet, hogy pl valami baleset miatt baja lesz, és picit összezúzza magát, szóval nem feltétlenül véges kimenetelű, de ne történjen baj; jó egészséget kívánok az egész családodnak; kicsiknek-nagyoknak egyaránt, mindenkinek.
2018. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Az oltasokban meg mindig van, higany, aluminium es formaldehid es a tobbi… Ezek az anyagok megolik az agysejteket. Ilyen egyszeru a magyarazat. Van akinel lathato nyomokat hagy sajnos.

De miert kell kioktatni? En nem teszem veled.

Sajnos tapasztalatom is van vele.

2018. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dac korszak, nyugi, nem ez lesz az első és egyetlen
2018. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!