Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostani időben (28-30 fok)...

Mostani időben (28-30 fok) miben vigyem ki a 11 napos babamat levegozni?

Figyelt kérdés
Császármetszés miatt még csak most tudom elkezdeni a levegoztetest, mit adjak rá? Este szeretném kivinni, amikor már picit jobb a levegő
2018. júl. 31. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Max. egy body!
2018. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rövid vagy hosszú ujjú? Zokni? Textilpelus takaronak?
2018. júl. 31. 11:59
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Szélcsendben pelus+textilpelus, vagy pelus+rövid ujjú body. Nem kell zokni, se takaró, se semmi. Ha picit szelesebb, akkor egy cérnasapi és egy zokni mehet rá pluszban. Neki ugyanúgy melege van, mint nekünk, nem lesz baja, nyugi. 😊
2018. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha este viszed ki 8-9-10 körül, akkor egy rövidujjú body+cérnarugi.
2018. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Erdekes, a csaszarom masnapjan mar kint voltunk ... ( apja nincs ? )

na mindegy, csak sajnalom a gyereket, hogy masfel hete bent aszalodik.

Rovid ujju body eleg.

2018. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
5 Nem értem miért elégít téged ki, hogy össze vissza hazudozol a nagy semmire. Mert gőződ nincs a dolgokról, mint látszik a hozzászólásodból.
2018. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rövid újjú body elég esetleg készithetsz be neki vékony textilpelust.5 ös császár után másnap kiengedtek a csecsemösök a korházbol az ujszülött babádal sétálni?kizártnak tartom.Esetleg ha nem Magyarolszágon szültél.
2018. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

5 os vagyok. Kulfoldon volt a valasztott csaszarom. Delben. Masnap reggel mentunk haza. Delutan kint levegoztunk mindketten az udvaron.

3. nap rovid seta.

Mirol nincs gozom ?

2018. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Body + Harisnya + Vekony pulcsi + Sapka

Az en lanyomon vegig volt sapka amig kicsi volt. Msjusban szultem tavaly es jol bebugyolalva hoztuk haza mivel nem jo meg a hohaztartasuk. Ok a 30 fokos hoseget nem 30 foknak elik meg.

2018. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Body + Harisnya + Vekony pulcsi + Sapka


Az en lanyomon vegig volt sapka amig kicsi volt. Msjusban szultem tavaly es jol bebugyolalva hoztuk haza mivel nem jo meg a hohaztartasuk. Ok a 30 fokos hoseget nem 30 foknak elik meg."


Ez igencsak beteges hozzáállás, a babák a 30 fokot igenis annyinak élik meg, egyedül a ygors hömérséklreváltozást nem tudják követni.

Emellett egy baba sokkal kompaktabb, mint egy felnött (rövid végtagok, kerek test), ezért sokkal jobban felmelegednek, és sokkal nehezebben tudják a fölösleges höt leadni, ezért sokkal nagyobb a túlmelegedés esélye. Éppen ezért nem szabad túlöltöztetni a babákat, ilyen melegben egy rövid body böven elég.


Abban meg az 5-ösnek igaza van, hogy attól, hogy csásyárral szült a kérdezö, még ki tudja vinni a gyereket lvegöre.

Nekem három gyerek lett császárral, a szülés másnapján már mászkáltam, harmadnap meg a gyerekkel sétáltam jó fél órát, utána meg rendsezresen minden nap.

2018. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!