Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben mibe öltöztes...

Ebben a melegben mibe öltöztessem nappal a 10 napos babám?

Figyelt kérdés
Elég rá egy body? Vagy rugdalózó is kell?
2018. júl. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vékony pamutrugit adnék rá. Annyira meleg nálunk nem volt ma, max 28 fok és fújt a szél. 30 fok felett (meg a 27-28 fokos lakásban) nálunk bodyban volt a kicsi. De estére akkor is kellett egy zokni vagy takaró.
2018. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják egyel vastagabban, mint a felnőttet. Ha te ruha nélkül nem fáznál adj rá egy bodyt, és takard be egy textilpelussal, ha elaludt. De ha hideg a nyaka, akkor cseréld rugira.
2018. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vékonyabb anyagú de hosszú ujjú/szárú kezeslábast adnék rá + vékony takaro . 10 napos csak. A pocakodban melegebb volt és fekszik többnyire, tehát nincs sok minden amitöl kimelegedne. Szabadba még ugysem viszed egy pár hétig, ablakot árnyékold, huzatot ne csinálj. Ha nyirkos a nyaka alatt a kis háta, melege van, nézegetni kell időnként.
2018. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy rövid ujjú body meg kis zokni. Plusz ha elaludt betakarod egy textilpelussal. Én így tettem. És teszek is . Az én babám nagyon izzadós. Eleinte hosszú ujjú rugdalózót adtam rá. De abban nagyon melege lehetett izzadt,nyűgös volt. Nálunk a lakásban 26-27 fok van. Ha kiviszem akkor is csak egy bodyt adok rá és zoknit plusz betakarom és ennyi.
2018. júl. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Body és zokni. Textil pelust készíteni, ha kell, betakarni. Ha kiviszed, árnyékold le, ne süsse a nap (nehogy textilpelust tegyél a kupolára). Lakásban ráteheted a pelust takarónak, ott hidegebb van.
2018. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!